Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 17 éves fiú vagyok. Januárban...

17 éves fiú vagyok. Januárban kezdtem a diétát, azóta fogytam 15kg-t. De még mindig kell fogynom és nem is keveset szerintem. Sportolás az mindig is az erősportok voltak.1. Hány kg-nak nézek ki? 2. Hány kilónak kéne lennem?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]



2016. márc. 28. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt én most így nem tudom megmondani, hogy hány kg vagy, viszont ha január óta csinálod az jó hogy nem adtad fel és egy csomót fogytál! Légy türelemmel továbbra is, érezni fogod, hogy mikor éred el a megfelelő mértéket.
2016. márc. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem tudom megmondani, hogy mennyi vagy de a képeket elnèzve már nem mondanálak annyira vészesnek. Még van mit leadni persze, de nem olyan rengeteget. Gratulálok a fogyáshoz! Kitartást :)
2016. márc. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Képek alapján nem vagy annyira kövér, inkább próbálj meg szálkásítani, vagy fussál. Vagy a kerékpározás is jó, az is zsírégető hatású. Szerintem csökkentsd egy kis ideig a szén-hidrát és a cukor bevitelt, talán látványosabb alakváltozáson mész keresztül. Viszont azt se feledd, hogy az izomtömeg sűrűsége nagyobb, mint a zsíré, lehet hogy pozitív irányba is változhat a testtömeged. És a rendszeresség a mozgásban az nagyon fontos.
2016. márc. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Jelenleg 90kg vagyok. De kb. hány kilót kéne még leadnom? 5-10-15-20? Sose voltam egy vékony legény :D
2016. márc. 29. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Az átlag korodbeli súlya az úgy "magasság mínusz 115", de annyira véznának nem jó lenni, ők ellene kűzdenek.


Számodra a "magasság mínusz 100" kiváló lenne, legalább is afelé próbálj közeledni. Többet semmiképp.

2016. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!