Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon keveset eszek. Van...

Nyuszika1 kérdése:

Nagyon keveset eszek. Van mikor nem is akarok enni. Anorexiás lennék?

Figyelt kérdés
Reggel nem eszek semmit!Délbe megeszem a levest néha a másikfélét is de van amikor nem kivánja a szervezetem és nem eszem meg.A suliban a fiúk avval piszkáltak hogy anorexiás vagyok.Anyu azt mondta nem vagyok anorexiás.Amint mondtam nagyon keveset eszek van amikor egesz nap csak az ebédet megeszem és kész este és reggel már nem is eszek semmit.Ja és nagyon vékony vagyok!Már avval is piszkálnak a fiúk hogy olyan vagyok mint a gebe nagyon vékony.Szerintetek anorexiás vagyok?Én nem akarok az lenni!:(

2015. nov. 16. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csak nem kívánsz enni, az nem az. Az anorexia komolyabb, kövérnek látod magad kinézettől függetlenül, nem AKARSZ enni, félsz a hízástól, bűntudatod van, ha eszel, kerülöd az evést mindenáron, kidobod a tízórait, trükközöl otthon, hogy a család ne vegye észre, hogy nem eszel, edzel, számolod a kalóriákat, egyesek egy almát vágnak fel 6 étkezésre... Na, ilyen beteges hozzáállás s viselkedés az anorexia.

Ha nem kívánsz enni, akkor lehet, hogy beteg vagy, lehet, hogy más, de az még nem anorexia...


Nem akarsz súlyosabb lenni? Ha koplalsz és túl vékony vagy még a mai ízlés alapján is, az igen egészségtelen... Nem tudsz enni? Orvoshoz nem vitt édesanyád?

2015. nov. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy anorexias...nekem is volt ilyen korszakom:) gondolom meg gyerek kategoria vagy

Nyugi:)majd elmulik

2015. nov. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az anorexiasok soha nem ismerik be h sovanyak.... biztos h nem!!! :)
2015. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!