Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csoki- illetve édességfüggő...

Csoki- illetve édességfüggő vagyok már egy ideje, ami nincs túl jó hatással a bőrömre és egészségemre. Tippek, hogy csoki helyett mit rágcsálhatnék? Gyümölcsök, zöldségek felhasználásával valami kreatív és gyors rágcsálnivalók?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 2. 10:07
 1/3 anonim válasza:

Próbáld meg szerintem először végig kóstolgatni, mi az ami igazán ízlik. Utána mixelhetsz.

Én pl natúr joghurtot szoktam enni különböző pelyhekkel bele plusz karakteresebb gyümi: eper, málna, babán, szőlő.

Persze inkább idénynek megfelelően mert ugye párszem gyümölcs nem olyan nagy összeg, de télen magasak az árak, és nem is igaziak az árak.

De reszelhetsz almát, fahájjal kicsi méz, vagy édesítő, bár én natúran eszem egy kis háztartási keksszel. Müzli szelet.

Meg annyi szerintem hogy ha elsőre nem is ízlik valami,adj neki még egy két esélyt,mert szokni kell az ízt.

2016. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
árak helyet ízeket akartam írni :P
2016. ápr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%
dohányozz, nekem bevált!
2016. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!