Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért használnak annyi színezé...

Miért használnak annyi színezéket?

Figyelt kérdés
tényleg annyira fontos az embereknek hogy pl egy málnás joghurt rózsaszín legyen? Vagy akármi más, mert mostmár kb mindenben van színezék.. szóval mi értelme van ennek?
2010. ápr. 5. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
hát nem tudom de szerintem is fölösleges. meglennék nélküle.. nem a szine miatt eszem a joghurtot pl :)
2010. ápr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én voltam joghurt teszten, s ott volt többféle színű joghurt is, volt ami ronda volt, mondtam nekik hogy azt nem biztos h megenném, ilyen kosz színű volt, hát szerintem ezért.
2010. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fontos, másképp bsznak megvenni akármennyire is mondogatják hogy nem számít..


Én voltam hentes, és tök finnyásak pl a hús színére, elvárja mindegyik hogy rózsaszín legyen a hús még 3-4 óra után is a hűtőpultban, és amikor egy picit megszárad mert az a xar nyomja folyamatosan rá a levegőt, akkor már finnyáskodnak...

Meg azt képzelik hogy az már meg van romolva, nem normálisak komolyan...


Az emberek többségének az ízlésvilága is teljesen át van már állítva az aromás vackokra és a természetes ízeket nem is élvezik úgy mint az ízfokozóval vagy aromával bolondítottat, lásd energiaitalok népszerüsége..



Persze van egy szűk igen gazdag réteg aki még megengedheti magának hogy finom és eredeti kajákat vegyen...



Plusz, nem kötelező gyümölcsjoghurtokat meg édességeket nassolni, vegyél igazi tehéntejet tejet és savanytitsd meg!


Vagy vegyél tehéntúrót, és mirelitt erdei gyümölcsöket vagy ribizlit ha terem, és mixerrel keverd össze vanilíás cukorral vagy sima cukorral, és csavarj bele egy fél citrom levének a felét..


Ugyanazt kapod mint a gyümölcsjoghurtban, csak adalékok nélkül, és még a színe is hasonló lesz a boltban kaphatóéhoz...

2010. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
persze az utóbbit nem úszod meg 59 forintból...
2010. ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 18:22 nyilván az alapanyag úgy nézhet ki :D


Pl az Mc-s fagyialapanyag is majdnem okkersárga...

2010. ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Phoney ***** válasza:

Ha a margarint pl nem festenék, bottal piszkálnád, hogy mi az ::::D


Amúgy az emberek szeretik a színes dolgokat.

2010. ápr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!