Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék rövid idő alatt...

Hogyan tudnék rövid idő alatt több kilót felszedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.15 éves fiú vagyok és beleszeretnék kezdeni az edzésbe/testépítésbe kinek hogy tetszik.Azonban ahhoz fel kellene szednem egy pár kilót/zsírt mivel elég sovány vagyok (63kg).És hallottam,hogy pl. hiába kezdek el edzeni sovány karral,ha nincs rajta semmi zsír akkor nincs miből az izom fejlődjön.

Tehát hogy tudnék a leghamarabb több kilót felvenni?Hiába eszek annyit,mint egy ló akkor sem hízok el,ilyen fajta vagyok nem tudok mit tenni...



2016. ápr. 7. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott hogy zsírból soha nem lesz izom. Ez csak a mesében van hogy átalakul a zsírszövet izommá. A testépítők nem zsírt építek hanem izmot aminek a velejárója a kisebb-nagyobb zsírosodás amit a tömegnövelő időszak után diétával tüntetnek el. Szóval neked nem zsírt kell növesztened hanem izmot.

Itt egy cikk amit érdemes lenne elolvasnod:

[link]

2016. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!