Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mostanában túl sokat eszek....

Mostanában túl sokat eszek. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Egy ideje rengeteget eszek. Néha még a szüleimnél is többet. Egyszerűen nem elég 1 szendvics, kell 2. Néha az étteremben már a kis adag sem elég, najó, a nagy még mindig sok. De én akkor sem szeretnék ennyit enni, mert már 50 kg vagyok. Tudna valaki segíteni, esetleg valamilyen tanácsot adni?

2016. ápr. 8. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Most itt mit lehet tanácsolni? Egyél kevesebbet. De mikor én ennyi idős voltam én is borzasztó sokat ettem. De mellette még többet mozogtam és futottam. Ezért szinte sovány voltam.
2016. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

2 szendvics is semmi, én csak éhes lennék tőle. 50 kiló is picike, bár nem ismerem a magasságodat.

Én vagy 3-szor annyit ettem, mint anyám, az egy dolog, hogy sokat ettem, de ő meg keveset, nem is értettem, hogyan tartja ugyanúgy a súlyát, mint én...


Hízol is? Mert ha nősz és úgy nő a súlyod, az elég természetes...

2016. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? :)
2016. máj. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!