Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy fogyjak le gyorsan?

Buborékosvíz kérdése:

Hogy fogyjak le gyorsan?

Figyelt kérdés
Kéne valami jó gyakorlat vagy ilyesmi de FOGYNI AKAROK NEM IZMOSODNI!!! Mit kéne egyek?? Sportolni járok majdnem minden nap. 14 éves vagyok, 45 kiló.

2016. ápr. 18. 16:22
 1/7 anonim válasza:
NE gyorsan akarj fogyni,hanem idővel,fokozatosan.hidd el,nem szabad hirtelen,gyorsan.én úgy fogytam le,hogy update ételeket ettem,és vettem alakreformos cd-t.hidd el,hatásos,elképesztő számomra.a lényeg,hogy kerüld a cukrot,szénhidrátot pl.fehér kenyér vagy ugye kólát se igyál,vagy hasonló löttyöket. Fuss a szabadban,ugrálókötelezz,felülésezz,vagy menj el konditerembe.általában ott el lehet készíttetni egy személyre szabott étrendet és/vagy edzéstervet.ezt én is megtettem.sok sikert!és ne feledd,ne gyorsan,fokozatosan!ja és ne add fel! Üdv
2016. ápr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

#1es vagyok.

Mit sportolsz?mert az sem mindegy

(Ez elkerülte közben a figyelmemet)

2016. ápr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
#1: ez a testsúly és kor tökéletes szerintem,de mindenki maga látja,és ő tudja,hogy hogy szeretne kinézni
2016. ápr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) nekem csak a hasammal van baj egyszer csak ugy gondolta megnő... Amúgy vékony alkat vagyok
2016. ápr. 18. 16:58
 5/7 anonim válasza:
Nincs mit:) de tudod most tini vagy,épp fejlődsz :)
2016. ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A kilodhoz képest nem kell fogynod! Változtass az etrendeden, egyel egészségesen és meglátod a hatását! :) ez a legjobb ha hasrol szeretnél fogyni, mert helyi zsírégetés nincs :) főleg hogy vékony testalkatú vagy ezért nem ajánlott fogyni! Mellette természetesen sportolhatsz hogy formald magad, és hogy a hasad is vészes legyen felületeket csak ne sokat ha nem szeretnéd hogy kockás legyen(bár ahoz folyamatosan sokat kell)

Kitartast, még lesz az eredménye hidd el csak semmiképp ne akarj fogyni ! :) :*

2016. ápr. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A kilodhoz képest nem kell fogynod! Változtass az etrendeden, egyel egészségesen és meglátod a hatását! :) ez a legjobb ha hasrol szeretnél fogyni, mert helyi zsírégetés nincs :) főleg hogy vékony testalkatú vagy ezért nem ajánlott fogyni! Mellette természetesen sportolhatsz hogy formald magad, és hogy a hasad is feszes legyen felületeket csibalhatsz csak ne sokat ha nem szeretnéd hogy kockás legyen(bár ahoz folyamatosan sokat kell)

Kitartast, még lesz az eredménye hidd el csak semmiképp ne akarj fogyni ! :) :*

2016. ápr. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!