Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hol kapható Szegeden teljesen...

Hol kapható Szegeden teljesen adalékmentes kenyér?

Figyelt kérdés
Írnátok pár helyet? Szeretném végigpróbálgatni a lehetőségeket. :)

2016. ápr. 23. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Süssèl otthon, csak az lesz tuti mentes.
2016. ápr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Olyat már sehol sem kapsz, mert nem éri meg gyártani. Egy adalék nélküli (kovászolt) kenyér elkészítéséhez min. 10-12 óra kellene. Erre a mai világban nincs idő. 4 óra alatt a boltok polcain kell feküdnie az árunak.
2016. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A Jókai utcában (lehet, hogy nem ez az utca neve), a valamikori Nagy Áruház közelében, az Aradi Vértanúk tere felé haladva, közel az OTP-hez van egy pékség, ahol árulnak adalékmenteset, csak szerettem volna mást is kipróbálni, mert kíváncsi vagyok rá.


Sajnos sütni nem tudok, mert súlyosan mozgáskorlátozott vagyok, önmagamat sem tudom ellátni, másokra szorulok. Nem terhelhetem ezzel a környezetemet, örülök, ha megveszik, amit kérek. Megvan a saját életük. Az enyém meg szívás... :(


Egyébként egy kis élesztővel nem kell neki egy fél nap, meg még kovászporral sem. Persze nem "műanyagfélére" gondolok abból sem.

2016. ápr. 23. 23:44
 4/5 hell-ikon ***** válasza:
Tápén, Balázs András péksége, úgy tudom még hagyományosan, kovásszal készíti a kenyereket.
2016. ápr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, fölkerült a kívánságlistámra :)
2016. ápr. 25. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!