Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon sovány vagyok, hogyan...

Nagyon sovány vagyok, hogyan hizhatnék pár kilót?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok 39 kg,nagyon sovány és hízni szeretnék.

Nagyon kicsik a melleim is,ès szeretnék már végre úgy kinézni mint egy kórombeli lány.

Kérlek segítsetek,a rossz hozzászolásokkal kiméljenek.


2016. ápr. 24. 15:23
 1/4 anonim válasza:

Szerintem ne akarj sokat hízni mert akkor az lesz a baj hogy kövér vagy amúgy én is ígx vagyok vele hogy 19 leszek júliusba és 40kg alatt vagyok

Sokan mondták beteges meg minden de nekem így tökéletes ha meg szeretnél hízni akkor egyél sokat

2016. ápr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Emeld a szénhidrátbevitelt. Ha nem vagy hízásra hajlamos, akkor mehet kb. 5-6g ch/testsúlykg. Ezek jó része származzon rendes forrásból, tehát lassú felszívódású ch-ból (pl. zab, rizs zöldséggel, tk.kenyér stb.) Az edzés is jó lehet, néhány kiló izom sokat dob a kinézeten, nem kell azon aggódni, hogy két ajtós szekrény leszel. :) Az edzés mellett, hogy szépen épüljenek az izmok, szükség van fehérjére, lehetőleg állati eredetűre. Tehát: soványhúsok, vörös húsok, hal (ezekből sok rendkívül jó zsírforrás is). A kalóriaszükségleted fölött kell enned és szépen lehet gyarapodni, formás alakra szert tenni. Érdemes akár személyi edzőt is felkeresni, ha megteheted, sokat segíthet. :)
2016. ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Peritolt irassál fel a háziorvosoddal. Ettől garantáltan meghízol.
2016. ápr. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pajzsmirigy vizsgalat. Vert vesznek es megnezik h nem e mukodik tul a pajzsmirigyed. Ha nem az a gond akkor hizos porokkal ra segithetsz. Etkezz rendesen es vigyel plussz szenhidratot a szervezetedbe
2017. júl. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!