Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Járok edzeni, és nagyon sokat...

Járok edzeni, és nagyon sokat hallom a fehérjézést. Ha most elkezdek fehérjézni és abba hagyom majd pár honap mulva valami hátránya lessze (gyors visszafejlodes)? Amugy vane hátránya?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 26. 14:29
 1/5 anonim válasza:

Nagyon sok tévhit kering a táplálékkiegészítőkről manapság, főleg a fehérjékről. Igazából, ha most kezded el érdemesebb összerakni elsőnek az étrendedet és majd utánna foglalkozz a tápkiegekkel.


Hátránya egyébként nincs, ha sok fehérjét viszel be akkor a szervezeted kiválasztja.

2016. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A visszafejlődésen kívül nem sok, hisz ez uaz mint amit pl csirkéből vinnél be.
2016. ápr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szintis Zoli ***** válasza:
2016. ápr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó esetben mindig eszel fehérjét, mert az élethez kell. A fehérjeevést nem hagyja abba az ember, az pedig nem túl fontos, hogy porból vagy rendes ételből viszed-e be (feltéve, hogy a por csak az összmennyiség kisebb része).

Nem csodaszer, étel, mint a többi...

Ha rendesen eszel, kiegészítők nélkül, fejlődsz, majd elkezded hanyagolni a fehérjét, akkor is lebomlanak az izmaid... Ez természetes.

2016. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
KB. fél éve járok edzeni, 74 kg val kezdtem és most vagyok 82 kg. Körülbelül 2-3 hónapja figyelek oda az étrendemre is, viszont sajnos vannak olyan napjaim amikor nem tudok elég fehérjét bevinni. Ezért gondoltam, hogy fehérjét rendelek és használom. Csak nem tudtam azt, hogyha majd egy idő után abbahagyom akkor gyors leépülés várható-e.
2016. ápr. 27. 14:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!