Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Eddig két szelet fehér kenyér...

Eddig két szelet fehér kenyér szedvicset sikerült ennem, nem leszek rosszul?

Figyelt kérdés
Alig bírtam ma enni , ezt a 2 t is alig nyomtam le , 60 kg vagyok es 187 cm magas , tehat elég vékony

2016. máj. 5. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. Én pl ma még semmit sem ettem, sőt, hétköznap nem is eszek napközben, csak vacsorázom. Néha majd kilukad a gyomron, úgy összehúzza magát az éhségtől, de ki nem szarja le? És még így is kövér vagyok.
2016. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elsö: pont azert nem fogysz ( vagy ha fogysz is majd visszahizod hamar) mert koplalsz. Nezz utana legyszives egy rendes egeszseges, tapanyagdus, de kaplriaszegeny etrendnek, ha fogyni akarsz. Meg ha nem szeretnel olyan fincsisegeket, mint anyagcserezavar, vitaminhiany es tartsaik.


A kerdezönek: az hogy ma valamierr nem vagy ehes nem baj. Ha nem kivanod az etel egy napig attol semmi baj sem lesz. Ha rendszeresen etvagytalan vagy jo lenne utanajarni miert.

2016. máj. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!