Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rokcy Balboa? Valaki segitsen....

Rokcy Balboa? Valaki segitsen. Imádom Rockyt és olyan akarok lenni mint ő. Nagyon szálkás vagyok. Hogyan csinaljam légyszi normális vállaszokat

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sárga kapszula,hidd el segít a fejlődésben ;)
2015. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm :) ezt irják ez volt az edzés terve Reggel 3-4 km futás, ezután 18 menet a ringben, majd 2 óra súlyzós edzés és ugrálókötelezés. Ha még volt kedve, egy kis futást délutánra is beiktatott. Ennek az edzésmennyiségnek köszönhetően Sly rendre hozta a szálkás, erezett formát, hol nagyobb, hol kisebb izomtömeggel.


Súlyzós edzés


A hangsúly az intenzitáson volt. Képes volt 6 hét alatt 4-5 kiló izmot is felszedni, melynek centikkel is mérhető jelei voltak. Mellkasa 112-ről 127 centisre nőtt, felkarja 42-ről 46-ra, miközben derékmérete nem változott. Testzsírszázaléka 4,5 és 6 százalék között mozgott. Heti 6 napon keresztül súlyzózott, napi két edzéssel.



Hétfő reggel: mell, hát, has

Délután: váll, kar, has

Kedd reggel: comb, vádli

Kedd délután: hátsó delták, trapézizom, has


Stallone edzésterve változatos, testrészenként 3-4 gyakorlatot végez, 8-12 ismétléssel.

2015. júl. 3. 20:45
 3/12 anonim ***** válasza:

de itt már keményen kokszolt és ez kb a Rambo 3-ra tehető,mármint az edzésterv.Franco Colombu mondta azt,hogy 46-os karja volt a Rambo 3-ban,legalábbis egy angol nyelvű oldalon ezt olvastam.

Melyik Rocky test a cél?Ne mond,hogy a 4,mert azt szinte lehetetlen elérni naturálban

2015. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az edzéstervét nem fogod bírni. Eleve tele van, mint a gyógyszertár.



Eleve nem bírnál egy mell-hátat naturálként, arról nem beszélve, hogy rohadt hosszúra nyúlna az edzés. Délután meg hogyan edzenél vállat, kart, amikor kap rendesen eleve mell-hátnál? Hasazni, hogy akarsz? Az első valami pina manőver lenne, a másik meg szintén? Egyszer eddz le valamit keményen egy nap, ne kétszer pina módon. Az oké, hogy benne van egy gyógyszertár és bír napi 2 vadállat edzést kardióval, de könyörgöm egy naturálnak ez nem menne.



Kb. a 3. rész hozható lenne megközelítőleg.

2015. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És Mariónak igaza van, egy 46-os szálkás rom szálkás kar már nem elérhető naturálban. Olyan 43-44 talán még mehet egész szálkásan.
2015. júl. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon jol beszéltek. én pontosan a Rocky 3 at akarom elérni, az a cél. nem muszáj nekem natural. csak mondjatok vmi edzéstervet. egyébként nagyon nehezen hizok. akár mit eszek akkor sem akarok hizni. Segitsetek könyörgöm. ha ezt el tudnám érni legboldogabb lennék :)
2015. júl. 3. 22:53
 7/12 anonim ***** válasza:

"nem muszáj natural"

Jól értettem ezt vagy még reggel van? Tényleg így, gyíkként kijelentetted, koxolsz is érte?

2015. júl. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jah bocsánat. Azt hittem hogy a naturalt a tápkiegekre értitek. :) kicsit még béna vagyok. szóval koksz az ne legyen, azt mondtátok hogy a Rocky 3 at azt meg lehet még csinálni. nekem meg pont az a cél. ugyhogy kérlek segitsetek. ez életem egyik legnagyobb célja :)
2015. júl. 4. 09:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezt ne GYK-n kérdezzed meg, mert minden 2 hónapja edző, "nagyon háború" jövőbeli világbajnok ide fogja írni a hülyeségét. Nemtudom hogy milyen városba élsz (nem kell elmondani), de keress fel egy értelmes személyi edzőt. Itt most nem az 1 versenyen elindult mens fizikeset, vagy a dagadtat értem, vagy a hullavékony kiscsajt akinek "tökéletes" alakja van, hanem egy Tóth Dánielt, vagy Fekete Balázst vagy hasonló kaliberűt. Ők elmondják mit hogy kell, persze nem ingyen.
2015. júl. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Rendben. De látom te azért jártas vagy a témban. Mondhatnál pár tippet. Légyszi. Legalább kezdésnek valamit 😊
2015. júl. 4. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!