Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mást is meg szokta lepnie a...

Mást is meg szokta lepnie a széklete mennyisége, állaga?

Figyelt kérdés
Székelés közben más érzek, mint a valóság. Most is azt hittem egy kis adag darabost ürítettem, erre kellemesen csalódtam, egy emberes normál állagú széklet mosolygott vissza rám. Ez normális? Más is van ezzel így?

2016. máj. 10. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
" egy emberes normál állagú széklet mosolygott vissza rám. Ez normális? " Nem.
2016. máj. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%
Nyugi, normális. Nekem olyan is volt már, hogy azt hittem, csak pisiltem, majd belenézve a csészébe egy aranyos kis Bristol 4 fogadott. Mondjuk ilyen csak egyszer fordult elő... sosem felejtem el a napot és a boldogságot, amit akkor éreztem... :') De fordítva is volt már, hogy totál azt hittem, hogy volt valami, aztán mégse. Lehet elbújt vagy nemtom. Szóval ne aggódj, rendben van az ürítésérzeted.
2016. máj. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!