Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Olvastam a görög joghurtról...

Leiyla kérdése:

Olvastam a görög joghurtról hogy hogy felpörgeti az anyagcserét és adott esetben még fogyaszt is. De vettem és láttam hogy 10% os a zsirtaltalma. Nem hizlal a zsirtartalma miatt?

Figyelt kérdés
2016. jún. 1. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A görög joghurt egy fantázia név a kremesebb es édesebb joghurtokra. Attól krémes h zsíros, es attól édes h cukros. Habár önmagában semmi sem hizlal, hanem a kalóriatöbblet hizlal így ez a fajta joghurt is simán beleférhet egy etrendbe, nem jobb társainál sőt diéta szempontjából kontraproduktivabb is cukros,zsíros joghurtot enni. Az anyagcsere pörgetés pedig nem itt kezdődik, ez nem számottevő.
2016. jún. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
* viszont nem jobb
2016. jún. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem fogyaszt, és nem a zsírtartalom miatt. Nézd meg az összetevőket, nem kevés cukor és adalékanyag van benne. Akkor már inkább a natúr joghurt, kefír.
2016. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!