Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudtok arra példát hogy...

Tudtok arra példát hogy valami egészséges kaja jobb ízű is a hagyományosnál?

Figyelt kérdés
Pl, nálunk van egy gyrosos, 750ft egy, és a pita más mint máshol, ilyen tekercs. Sosem száraz, rákérdeztem, és a tulaj röhögve mondta hogy igen ez a pita csökkenttet lisztartalmú...a zöldségek nagyon frissek mindig, a hús átlagos. 500 ft is lehet gyrost kapni, mégis ez az üzletnek háromszoros a forgalma a többihez képest...

2015. aug. 11. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy cukrászda, a Pataki, ott például a cukormentes csokifagyi sokkal jobb ízű szerintem, mint a hagyományos.
2015. aug. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Amit pedig otthon készítesz friss és egészséges alapanyagokból az mindig finomabb lesz, mint az előregyártott és sokszor egészségtelen változata!:)
2015. aug. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is csak a házit tudom mondani, mivel a túlárazott másmilyet meg se veszem :D

Bizonyos dolgokat nem lehet átalakítani, annyira alapvető az eredeti íz, de egyébként nekem tipikusan jobban ízlik a saját étel. Igaz, én sok zsírt eszem, ami finom :) S persze egészséges, nekem, az én komplett étrendemet nézve.

A csökkentett liszttartalmú dolgokat egészségtelennek tartom, s elég sokan egyetértenek velem. A gluténnél azért jobb dolgokat is lehet enni s a liszt finomnak sem mondható, bár hőkezelve meglepően működik, ami az ízt illeti.

2015. aug. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!