Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha így is úgy is ronda vagyok...

Ha így is úgy is ronda vagyok és ugyanolyan rossz a bőröm és ugyanúgy érzem magam, számít az hogy mit eszek?

Figyelt kérdés
Jó ideje egészségesen táplálkozom, de egyre inkább érzem pénzkidobásnak... Hiába eszek én édesburgonyát, emg használok olivaolajat és alszok napi 7-8 órát, mikor ugyanolyan undorítóan nézek ki, mintha napi 5 óra alvással élnék mekis kaján.
2016. jún. 26. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ronda a bőröd és az életmódváltás nem segít akkor menj bőrgyógyászhoz.
2016. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pattanásaid vannak, vagy valami más gond van?

Nekem szeboreás pattanásos bőröm volt 40 éven keresztül, pár hónap paleó rendbehozta.

2016. jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sose jutott még eszembe, hogy szépség miatt egyek egészségesen... Az egészségem miatt eszem egészségesen, amennyire tudok. És olcsóbban, mint valaha, jegyzem meg, ami jó, mert extrém csóró vagyok. Azért havi 20 ezer fölött megy rá, de édesburgonya sokkal gazdagabban se jutott eszembe, az pont nem kell. Finom, de a káposzta is az s mindkettőnek megvan a haszna.


De te tudod.

2016. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az volt a baj, hogy a diétás recept végén ott volt, hogy: és tálalja 2 személyre.
2016. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!