Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ég a gyomrom. De rettentően....

Ég a gyomrom. De rettentően. Nagyon rosszul vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anyám adott valamilyen szopogatógyócert vagy mi a francot, de nem használt, sőt talán még rosszabb is lett tőle:S...

Mit csináljak? hánytassam magam?


2010. ápr. 13. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor 2 pohár hideg tejet szoktam inni, általában segít.
2010. ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nehogy meghánytasd magad!!! Felmaródna a nyelőcsöved.

Milyen szopogatógyógyszert adott anyukád? Ha Rennie-t, akkor nyugodtan vegyél be belőle még egyet (ha nem azt adott, akkor adtam egy tippet.(: )

Ha van otthon vmi keksz, akkor egyél pár falatot, az felszívja.

Amúgy lehet, hogy szörnyen hangzik, de velem egyszer osztálykiránduláson volt ilyen, és nem volt semmi, amit bevehettem volna, így nyalogattam egy kis fogkrémet, mivel az nagyjából lúgos, ezért vmennyire az is segít...

2010. ápr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van otthon citrom, facsard ki és idd meg a levét.tudom,azt hiszed szivatlak, de a leg jobb lúgosító.
2010. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nyers fehér káposzta leve is lúgosít.Tehát sztem ha van otthon és eszel akkor úgy is használ.
2010. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!