Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi tehetnék? Nincs mit egyek?

Tami80 kérdése:

Mi tehetnék? Nincs mit egyek?

Figyelt kérdés
Most regisztráltam ide, nem is tudom, hogy jó hejre írom e ki. Az lenne a kérdésem, hogy mit tehetnék, ha nincs mit ennem. Anyám 9 éves korom óta egyedül nevel, most 4 napja elment valahová és semmi nincs itthon. Máskor is elment, de akkor mindig hagyott 10 ezer forintot, hogy vegyek magamnak enni. Már mindent megnéztem, egy fél kenyér volt 4 nappal ezelőtt meg kis májkrém. De azt megettem aznap, mert azt hittem a szokásos hejen lesz a pénz. Van a mobilom, amiröl írok gondolkoztam, hogy eladom. De nem merem, mert anyum szerintem mèrges lenne. Sajnos nincs pénz a telefonon. Hol tudnék segitséget kérni? A sul8m is zárva, ráadásul kollégista vagyok. Probàltam neten megkeresni osztálytàrsakat, de még nem nagyon ismerek senkit. Szomszédtól nem merek kérni. Panelban lakunk, és egy roma ember a szomszéd akitől egyébként is félek. Át gondoltam mindent, még azt is hogy lopok valam8t a boltba, de nem merem. Van valami lehetőség, hogy valahol enni valót s6erezzek?

2016. júl. 9. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nézz körül a neten, nincs-e a közeledben ételosztás, ingyenkonyha. Boltban megkérdezheted, nem tudnának-e adni lejárt szavatosságú élelmiszert, étteremben, kifőzdében, hogy nem tudnának-e megszánni már fel nem szolgálható, tegnapról visszamaradt étellel.
2016. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

A a nap TROLL díjat kapja ez a kérdés gratulálunk xDDD

Hogyha igaz menny át a szomszédhoz és ne legyél raszista xD biztos ad kölcsön pénzt vagy kaját xD

2016. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
b@zmeg ideges lesz,ha eladod,de azt lese sz@rja,ha éhen döglesz.
2016. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elhiszem& hogy neoed nincs ilyen gondod. Nem trolkodásként írtam. De látom rossz oldalon kérdeztem meg. Majd megoldom valahogy az elsó válaszolónak köszönöm. Megpróbálom amit irtál
2016. júl. 9. 17:32
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor bocsi
2016. júl. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kerületi önkormányzat szociális osztálya. Tudnak okosat mondani ingyenes étkezéssel kapcsolatban főleg ha kiskorú vagy. Bemész és megkérdezed. Amennyiben tényleg nem kamu a kérdés, jobb ott megkérdezni mint éhen pusztulni.
2016. júl. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nincs rokonod,aki tudna segíteni?

Felhívni egy kölcsöntelefonnal.


A Családvédelmi és Gyermekjóléti Szolgálat hétvégén is tart ügyeletet. Esetleg ennek neten utána tudsz nézni.

2016. júl. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A 80 a születési dátumod?

Mert azt nem írtad, mennyi idős vagy.

Ha 18 alatti, akkor keresd fel a családgondozót, cs.védelmist, esetleg a rendőrségen jelentsd anyád eltűnését, ők meg elhelyeznek valahol amíg megkerül.


Apád, nagyszülők, rokonok, régi barátok, sehol senki?



Ha 80-ban születtél, akkor meg ásd el magad...



Amúgy pont a telefont adnád el?

Hétvégén sok a bolhapiac, a habverőn át a porcelánon át a kinőtt ruháig bármit ki tudsz vinni.


Na mindegy, szerintem kamu a kérdés, csak kunyerálni akarsz.

2016. júl. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kicsit melósabb, de aki éhes, nem válogat. Hétvégi bulik után mindenhol akad sörös üveg, doboz, stb. Összeszeded, leadod egy boltban, és levásárolod.
2016. júl. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérj nyugodtan valamelyik szomszédtól, én biztosan adnék a házban enni annak, aki éhes és nincs mit ennie, hidd el sok jó ember van.
2016. júl. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!