Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hizzak holnapra sokat?

Hogyan hizzak holnapra sokat?

Figyelt kérdés
Anorexiából gyógyulok, holnapra kell 52 kgnak lennem. De 3 napja hasmenésem van és most csak 50 vagyok. Ma már nagyon sokat ettem, tele vagyok, több nem fér belém de még csak 51 kg vagyok (1 órája mértem) van ötletetek hogyan érjem el az 52 kgt?

2016. júl. 31. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán ivással a legkönnyebb, de ne vidd túlzásba, mert megterheli a veséd.
2016. júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dinnye?
2016. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs más mód, mint sok folyadék (illetve lehet közte étel is éppenséggel, főleg, ha tudsz enni. de bizonyára nem tudsz igazán)... Persze közvetlenül mérés előtt, hogy ne távozzon.

De ha hasmenésed van, akkor az elég jó indok, nem fogadják el?

2016. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem nagyon fogadják el :/ de egyébként pont azzal van a baj,h már eszek rendesen (szüleim szerimt is), nem sportolok semmit és ennek ellenére sem hízok semmit :(
2016. aug. 1. 08:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért, mi van, hanem leszel holnapra 52 kg? Ténylegesen nem tudsz ennyit hízni, csak a megevett, megivott kaja súlyával tudsz nehezebb lenni. Ha számon kérik, mondd meg, hogy három napig hasmenésed volt. Ha a szüleid is látják, hogy rendesen eszel, akkor csak elhiszik.
2016. aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez igaz, csak az orvosom olyan, hogy nem érdekli más csak a mérleg...amikor rota vírusom volt akkor is elvárta hogy hízzak...

Hát mára kellett volna meglennie az 52-nek hogy elmehessek táborba, de már mindegy, nem volt meg.

2016. aug. 1. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!