Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy hízzak gyorsan és egészsé...

Hogy hízzak gyorsan és egészségesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 155cm és 39-40kg vagyok. 14/l (tudom,nagyon kicsi vagyok :/)Szeptemberre szeretnék hízni kb. 6-8 kg-ot. Decembertől próbálok hízni,akkor voltam 33kg. Azóta kisebb szünetekkel tudtam hízni ennyit,de szeretném ha sulikezdésre meglenne a normális súlyom. Mennyit és mit egyek amitől sokat lehet hízni,és még egészséges is? A válaszokat előre is köszönöm. :)

2016. júl. 16. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:

A legeslegegyszerűbb e kettőt követned:

- Tegyél le az egészséges étkezésről. Egyél sok zsírosat, cukrosat!

- Emellett mozogj annyit, amennyit csak tudsz, és nagy rendszerességgel. Mivel a mozgás megemeli az étvágyadat! :)


Szeptemberben szólj, hogy sikerült! ;)

2016. júl. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Majd megírom hogy sikerült! :)
2016. júl. 25. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Na hogy haladsz? :) Amúgy azért írtam, hogy mozogj, mert gondolom, neked sem mindegy, hogy milyen formában megy fel a súly. Hájas, agyonült kockasegg formába, vagy gyönyörű csípő, csinos keblek.
2016. okt. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!