Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mostanába elég sokat fogytam....

Mostanába elég sokat fogytam. Pontosabban 5.8 kg-t. Ugy erzem kene meg fogynom de mas mar azt mondja nem (? ) tobbi lent

Figyelt kérdés
14 éves vagyok ,165-66 cm és lány.Szóval. 52.5 kg voltam és utáltam a testem. Amikor tükörbe néztem kedvem lett volna elsírni magam.És tudtam hogy hirtelen híztam meg, mert sokszor nem volt más mint a gyorséttermi zsíros kaja az ebedem. Egyik nap viszont anyukám mejegyezte mikor vendégek voltak nálunk,hogy szép adag étel amit a tányeromra szedtem. Nagyon elszégyeltem magam mert már többen is mondták ,hogy kezdtem testesedni.Akkkor elhatároztam ,hogy fogyni fogok barmi aron. Visszavettem a gyorséttermi kajakbol és salatakat ettem ebedre is.Es persze kevesebbet is ettem. Kb 2 es fel honap alatt sikerult leadnom ugye 5.8 kg-t. De úgy hogy az utolsó hétben adtam le azt a 1.3 kilót. A célom még mindig nincs meg de most belebújtam olyan ruhákba amik régen nagyon feszültek rajtam és nem hordtam őket ezért. Most lógnak rajtam de én nagyon jól érzem magam bennük. A cél a 46 kg. Mostanaba nagyon ritkan de vannak falasrohamaim és nem hízok tőlük. Sőt!Ugyanúgy fogyok.A barátnőm azt mondja ne fogyjak többet de ha nagyon akarom még a 46 kg belefer. Néha szépnek látom a lábam néha nem. De az utobbi gyakoribb. Ma találkoztam olyan baratnőimmel akiket rég láttam. Megjegyeztek hogy nagyon lefogytam.Nagyon buszke voltam magamra de bennem van az hogy még a cél nincs meg. Szerintetek abba kéne hagynom vagy ha elérem a 46ot akkor abbamarad ez ,hogy minnél tobbet kell fogynom?

#fogyás #lány #Túl kevés?
2016. aug. 3. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Már most abba kellene hagynod. 165 cm-hez 46 kg nagyon kevés. Legkevesebb 50 kg kell.
2016. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy baj veletek lányokkal ez a folyamatos fogyni akarás nagyon koros és kicsit se látjátok a valóságot eközben. Amit ti undoritonak láttak azt egy fiu szemében szexi és vonzo általában, amit ti célnak tekintetek az nem egésséges veszélyes és már nem igen vonzo. Mint a barátnőm 100kg+ volt lefogyott most 50 körül jár és még mindig fogyni akar mert h 40 a cél vagy valami hasonlo butaság mert anno annyi volt általánosban...... de ekezbön össze van esve le van gyengülve a és bevan horpadva mindenhol :(. Szoval ne fogyozz amugy is növésben vagy még kell a sok mindena testednek hogy jol kifejlödhessen. Amikor majd ott leszel h nem nösz/fejlödsz tovább fogyozhatsz bár akkor se javaslom. Edz inkább sportolj rendesen és esélyed se lesz elhizni felszedni felesleget ha még is nem fog látszani az izom melett. f/23
2016. aug. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56 kiló lenne számodra az ÁTLAG. Nem sok,hanem az abszolút normális. Már akkor átlag alatt volt a súlyod,mikor elkezdted ezt az egész mizériát. Most komolyan csak mert valaki egyszer elejtett egy vicces félmondatot tönkre kell vágni a szervezetedet? A szülők büszkék rá,ha a gyerekük jól eszik,nem hiszem hogy édesanyád célja ezzel az anorexia kiváltása lett volna. Egyetlen dolog,amire tényleg büszke lehetsz hogy,felhagytál a gyors kajával,az tényleg nem egészséges. Hogy a gyerekkori ruháidba nem férsz be,az nem azt jelenti,hogy kövér vagy,hanem növésben lévő kamasz...akinek szüksége lenne tápanyagra a normális fejlődéshez. Amit te falásrohamnak titulálsz,az egyszerű éhezés,amúgy ez egy tökéletes módszer a jojó-hatás eléréséhez és későbbi tényleges elhízáshoz. Szerintem még a nagy "cél" előtt hagyd abba,míg nincsenek problémák az egészségeddel. Fogyni nem alultáplált embereknek kell,de még akinek szüksége van rá,annak sem éhezéssel,hanem sporttal és egészséges étrenddel.
2016. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem fejezd be.

Én 171cm vagyok és ehez 45kg... Minden áron bízni sszeretnék, de nem megy...

Ha így folytatod, még anorexiás is lehetsz! Szerintem max. 50kg-ra fogyj, de utána hagyd abba.

2016. aug. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

*hízni szeretnék

>utolsó vagyok<

2016. aug. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!