Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudom tartani az elért...

Hogyan tudom tartani az elért test sulyom? Milyen eteleket fogyasszak? Persze emellett naponta edzek kb 2 orat.

Figyelt kérdés

2016. aug. 16. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha edzel,akkor izmosodni fogsz,tehat jon fel suly.ha nem akarsz zsirt,akkor figyelj arra,h ne legyen tobb a napi kaloriabevitel,mint az elegetett.

A kinezeted inkabb a tukorben figyeld.fenykepezd le magad hetente,igy visszanezheted,ha bizonytapan vagy.

2016. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom. Ez a fenykepezos ötlet ez nem is rossz ötlet.

Amugy ha sok sajtot eszek meg turot meg gorog dinnyet akkor vissza jon a leadott kilo??

2016. aug. 20. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:

mint mondtam,a napi összkalória bevitel számít.

Szóval ha hétfőn a felhasznált például 2500kalória helyett 3000et viszel be,akkor hízni fogsz.(7000kalória 1kg zsír)

ha pedig a felhasznált 2500helyett csak 2000et,vagy 2500 at,de 500kalóriát lemozogsz,akkor fogyni fogsz.

Az,hogy miből viszed be,az abban számít,hogy esetleg izmot veszítesz,és éhesebb leszel,egész nap.(+még egy csomó dolog hosszútávon,mint pl az egészséged)

2016. aug. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Hát altalában több szelet vékony sajtot eszek egy kis fel zsiros turobal es egy nagyobb darabka g.dinnyével(reggel delbe meg neha neha este olyan 6 elott de az csak kiveteles esetben van)
2016. aug. 24. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!