Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnek elkezdeni tornazni...

Szeretnek elkezdeni tornazni Tanácsokat szeretnek kerni hogy kezdjek?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) 163 cm vagyok es 47kg :) szeretnek izmosodni fokent lab has es seggre :) Leirnatok hogy mikent taplalkozzak naponta hanyszor es kb miket :) proteint ajanlatos szedi vagy pedig kreatint? Othoni kardio eszes plusz futas eleg vagy edzoterem?Egy ev alatt mennyi latszat lenne ha heti harom nap tornaznak ?
2016. aug. 17. 23:22
 1/3 anonim válasza:
Semmi. Add fel. Palcika vagy.
2016. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tanácsot kértem :) nem pedig a primitiv buta megjegyzesed :) Ne itelkez há életbe nem láttál :) buta idétlen megjegyzesed tartsd meg magadnak mer nem vagyok rá kivancsi :) köszönöm
2016. aug. 19. 13:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez az, ne hagyd magad.


Viszont inkább kérj szakértői segítséget, vagy nézegess olyan irányultságú oldalakat, mint itt keresgélj, látod, hogy az irigyek lehúznak.


Ha izmosodni szeretnél, akkor proteinben gazdag étrend kell, pl csirke rizzsel. Tapasztalat, nálunk a családban nagy a gyúrás, egy éve csirkén élünk. x)


Ne szedj semmit inkább, nem jó az semmire, ,egyél banánt. Vagy ha szeretnél, vegyél protein port, és csinálj turmixot, az edzés után jó lehet az izmoknak. Én a fehércsokisat szeretem, a többinek fura íze van.


A cardio a fogyásra van, nem az erősítésre, ha izmosodni szeretnél akkor inkább edzőterem. Egy év alatt heti három edzéssel? Ez tőled függ, testalkat, meg hogy milyen erősen edzel, és egyszerre mennyit. De azért jelentős változás lesz, ha tényleg meg tudod csinálni azt az évet. Csak ne is hagyd abba! És persze nagyon fontos a táplálkozás.


Sok sikert! c:

2016. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!