Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egyszerűen nemtudok enni mi...

Debremart kérdése:

Egyszerűen nemtudok enni mi lehet a problema?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem h 18 éves fiú vagyok,170 cm magas,53kg és egyszerűen érzem h szükségem lenne arra, hogy egyek, de nem fér belém kaja, egyszerűen nem kívánok semmit es barmit probalok enni ugy erzem h teli vagyok. Ez régebben nem igy volt. Hogyan tudnék ezen változtatni, vagy mi lehet a problema?

2016. aug. 21. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:

A stressz elég gyakori oka annak, hogy az ember nem tud enni vagy nincs étvágya.


Pll.: Én az értségi előtt alig bírtam enni valamit és miután vége lett hiba tért vissza az étvágyam egyszerűen nem bírtam többet enni egy jó ideig.


Nekem ez a véleményem, de nem vagyok orvos, úgyhogy lehet jobban járnál ha felkeresnél egyet.


20/L

2016. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyél sokszor keveset, amíg nem jön vissza az étvágyad, és szedj probiotikumot és vitaminokat, ásványi anyag kiegészítőt. Igyál friss citromlével készített limonádét, vagy enyhén citromos vizet, és emésztést javító gyógyteakeverékből teát.
2016. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ramcsuka válasza:
Menj el orvoshoz.helicobacter pylori tesztet csináltatni. Nekem ilyenem van/volt és én sem tudtam enni.
2016. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget!
2016. aug. 22. 10:32
 5/10 Ramcsuka válasza:
A Benu gyógyszertárakban lehet kapni helicobacter pylori gyorstesztet!
2016. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és mivan ha pozitiv?
2016. aug. 28. 13:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor az, amiket a 2-es válaszban írtam :)
2016. aug. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ramcsuka válasza:
Ha pozitív, akkor szarban vagy :/ akkor menj el a hazorvosodhőz és ő is majd csináltat egy kilégzési tesztet, ha az is pozitív akkor egy rakás antibiotikum, és hosszú szenvedés, és dietaznod kell.
2016. szept. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ramcsuka válasza:
Én most jelenleg ugyan így vagyok, a 2. Antibiotikum kúrát fejeztem be nem rég. Már voltam dietetikusnal, most azt eszem amit ő mondott. Nehéz...
2016. szept. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ramcsuka válasza:
Igyál nyugodtan citromfű levél teát, és csak repce mézzel ízesítsd. Ez a kettő jó megoldás a gyomor problémákra.
2016. szept. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!