Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyókúrás ételek? Nem sikerul...

Fogyókúrás ételek? Nem sikerul a fogyókúrad? Nem mennek le a plusz kilók?

Figyelt kérdés
Először is felejsd el a bogyokat reklám fogyókúrás gyógyszereket!! Fogyunk együtt!! 2 hete kezdtem el azt tudni kel 97 kg rol kezdtem kényszeres evo vagyok folyamatosan ettem mar egyszer dietaztam 12 kg ott fogytam most abbol 17 híztam vissza mikor ra áltam a merlegre nem hittem a szememnek sosem voltam ennyi aztan eloszor csak foglalkoztat a fogyukura gondolata nem tudod hogy kezdj bele aztan vegig neztem egy videot ahol mint a villam fejbe vert egy dokumentum film ammi elmagyarazta mert is hizzunk en nem predikalni akarok de ugy erzem amit ott elmondof es amit en csinalok jo jo uton haladok elsonek a lenyeg sokab nem tudjak elao lepesben vond meg a cukrot a legminimalisabra vagyis ne teljesen tehat eloszod no nasi figyelj oda mit veazel a boltban nezd meg mennyi cukrot tartalmaz hiszen egy nap ahoz hogy fogyhas 25-50g ott ehetsz nem tobb ez az ossz etel ital ilyen hogy muzli szelwt cerbona meg gabonapehely felejtos tul sok a cukor benne ezert nem htasos a dietad nem fogsz tudni segiteni magadon en elmondom az elso egyhwt baromi nehez volt folyamatosan jart az agyam de jo lenne csak egy picit csak egy pixit de nem megaltam es ezt most ne ugy ersd nem viszwk be egyaltaln cukrot de reggel a kvemat 1kiskanal cukorral iazom es vettem egytabla csokit es a foetkezesem utan meg eszek 1 kis kockat majd idovel ezt is elhagyom de a sovarfast az agyadba ki elegiti altalaban ebedre megprobalok valami zoldsegeset enni bar nem konnyu foleg hogy nem vagOk oda erte de mar tok jo kajakat osze utok fantazia jah es most mikor mar elkezdted lekuzdoted az agyadal a cukorproblemat kezd odfigyelni a szenhidratra is ne feléd a szervezetednek ez kell ha nem adud meg a szervezetének ami kell akor izmodbol veszitesz es elkezdodik a jojo dieta ami nem jo es lassan indul be kb 1het jo ha egy kilo de ez majd be indul szepen az elso honap utan egyster csak megindul bocsi a helyesirasert mobilrol irtam szeretnek veletek egyut fogyni es megosztani veletek talan lehet csak a aznapi menut de lehet hogy epp ezen a heten mennyi csuszott le es az csak motivalobb ha ezt kozpsen csinaljuk
2016. aug. 24. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is mobilról írok, nem értem az összefüggést. Amúgy remek a fejemben levő javítókészülék, ezzel együtt nem jött le, mi a lényeg.

Csak mert nem eszel cukrot s szénhidrátot is alig, még nem fogysz, csak ha megvan a feltétele, a kalóriadeficit. Nekem nem szokott öszejönni, nagy igyekezet mellett sem, extrém nagy kell s pár óra mozgás. Amúgy sokaknak jó ez az irány. Sokaknak pedig szénhidrátos étkezés kell.

A kreativitás sokat segíthet, ebben egyetértünk.

2016. aug. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

van vagy 20 kiló feleslegem, de hidegen hagy a fogyókúra. Azt eszem, amit akarok, annyit amennyit, akarok. 20 éve tartom a súlyom.


Egészségedre! Nem tudom hány éves vagy, de hogy életed végéig nem fogod ezt csinálni, az halálbiztos! vagy ha igen, akkor megérdemled!


Érdekes a magyar mondás: Nézd meg az anyját, vedd el a lányát! Na, hasonló testsúlyra számíthat az ember később a lánynál! És a pasinál is.

2016. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!