Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 13 éves Fiu vagyok 66 kg....

13 éves Fiu vagyok 66 kg. Fogyokuras tippeket vki adna?

Figyelt kérdés
magamat elég izmos ak mondanám korosztályhoz képes. sportot keresnék de igazából nagyon ötletem sincs. Pedig fogynom kéne mindenképp. Néha eljárok futni de egy két hét múlva feladom. Valakinek van ötlete sportra, fogyókúrára egy ilyen a Koru gyereknek"? (Válaszokat köszi ;) )
2015. ápr. 22. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Van fogyókúrás és sportos témakör, ott jobbak az esélyeid, de még pár infót írhatnál, pl. magasság... Gondolom, sokakat érdekel ez, mivel a testsúlyod nem nagy, olyan sok felesleged azért nem lehet, főleg, ha tényleg izmos vagy.


Én sem tudnék futni, engem a túrázás vonz, de ugye az nem mozgat meg mindent, ezért igyekszem súlyzózni s egyéb tornákat is beiktatni az egész testem megmozgatására. Ha már edz az ember, eddze az egész testet, ne hanyagoljon el fontos izomcsoportokat :)

2015. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hány centi vagy?
2015. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!