Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek, hogy bírjak enni?...

Mit tegyek, hogy bírjak enni? Félek, hogy bajom lesz.

Figyelt kérdés
Pár hete egy borzasztóan nagy veszteség ért, ami teljesen felforgatta az egész életemet. Konkrétan elvesztettem az egyetlen igaz barátomat. Folyton sírok, gyászolok, teljesen ki vagyok merülve, és nem tudok magammal semmit kezdeni. Folyamatosan igyekszem lekötni magamat, youtube videókat nézek, olvasok, filmezek meg játszom egész nap. De a legrosszabb, hogy nincs semmi étvágyam, egyszerűen nem bírok enni, hányingerem van folyamatosan. Mostanában nagyon szédülök, ki van száradva a szám és sokat fogytam is, és rájöttem, hogy az utóbbi időben csak pár naponta egy alkalommal ettem, akkor is csak azért, mert nem akartam, hogy rám rohadjon a kaja. Tudom, hogy rendesen kéne ennem, de rosszul vagyok tőle, nem bírom magamba erőltetni a kaját. Félek, hogy valami bajom lesz ettől, vagy beraknak kórházba, vagy valami. Egyedül élek, a családom az ország másik végén van, alig látjuk egymást, évente csak 3-4 alkalommal tudok hazamenni. Nincsenek barátaim, nincs senki, aki erőszakkal belém tömné a kaját.
2016. aug. 29. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos van valami olyan kaja, amit nagyon-nagyon szeretsz, próbáld meg azzal.
2016. aug. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert a szokványos értelemben vett "kaja" valójában csak élvezeti cikk. Neked most arra nincs szükséged, ellenben táplákékra igen. Ha már böjtölsz, akkor érdemes jól csinálni, és gyümölccsel, vagy facsart levükkel hidratálni magad, épp csak annyival amennyit kívánsz. A különbséget hamar megtapasztalod.
2016. aug. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyél mindeféleképpen. Az ivás is fontos. Ha kell erőltesd. Nem szenvedhet hiányt a szervezeted, a makrotápanyagokból legalábbis nem kéne. Nyomd le magadon. A tragédiát felejtsd el. Nem tudsz mit tenni, egyszer már megtörtént. Próbáld meg elengedni.
2016. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!