Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A candida-diéta miért tiltja...

A candida-diéta miért tiltja a mesterséges édesítőszereket, ha úgyis a cukor mellőzése a lényeg?

Figyelt kérdés

persze tudom, hogy egészségtelenek, de miben befolyásolják a gombát?


és még egy dolog, szerintetek tojást lehet enni? (megosztóak a vélemények)


2016. okt. 12. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért kell candida diétáznod? orvos írta elő? Amúgy sok édesítőszer ugyanúgy kalóriadús, még ha kevésbé is, mint a cukor. a xilit pl kémiailag cukor-alkohol, lehet ezt is fel tudják a gombák használni
2016. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bouncerfighter válasza:
0%

"A SZERVEZET AKKOR NEM MUKODIK JOL HA VALAMI HIANYZIK"


SZIA! FIGYELEM! 3 EVET VETT EL AZ ELETEMBOL ES MEGTALALTAM A MEGOLDAST!!!!

Meg a dietaval sem kell b*ziskodni annyira.

Na az a lenyeg hogy az egesznek az az alapja hogy a belflora megbomlik. Es ezt csak ugy tudod helyreallitani ha elkezded olni is a gombat. Erre a legkomolyabb dolog a B7 vitamin masneven BIOTIN. Olyan feher volt az utobbi evekben a nyelvem hogy rendesen szegyeltem. Aztan ratalaltam a BIOTINRA es ugy kepzeld el hogy bevettem es par orara ra elkezdett feloldodni a nyelvemen a feher reteg es le lehetett kaparni. VITAKING cegnek van egy 900 mcgos 100 dbos tablettaja azt vedd meg. 2000 ft korul van. Es abbol nyomj be napi 10 szemet legalabb szetosztva 2-3 alkalomra. Meg fogod latni hogy azonnal jobban fogod erezni magad tole. Az a gaz hogy a biotint a belflorad gyartja a beleidben es ha a sok szar kajatol amit megzabalsz kiirtodik a belflorad akkor elszaporodik a rettgett candida. De amugy igazabol ugy vagyok mar vele hogy ez a candida dolog nem feltetlen olyan gazos mint ahogy leirjak, en inkabb rossz emesztesnek mondanam. L KARNITIN aminosavat vehetsz meg hozza mert azzal dolgozik egyutt. Es a dietat meg greppfrutmagg*cit felejtsd el mert idopazarlas semmit nem er. Na es ha mar szeded egy par napja a biotint akkor kezdheted utana nyomatni a probiotikumokat, cinket!!!, tobbi asvanyi anyagot. HIGYJ NEKEM! MINDEN JOT!

2016. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez elég nagy hülyeség. Pont semmi köze a kettőnek egymáshoz. Lehet édesítőszereket használni ha nagyon hiányzik az édes íz. Nagymértékben azért nem javasolt mert nem egészségesek annyira. A diétás esetleg cukormentesnek megnevezett termékkekkel viszont vigyázni kell mert sok nem cukormentes hanem fruktózzal készül ami cukorbetegeknek jó mert lassancszívódikcfelcde candidásoknak ugyan olyan rossz mint a glükóz. Érdemes az ilyen termékeknél nézni a cukortartalmat mert azcédesítőszer mellett gyakran a termékctermészetes cukortartalma is olyan magas hogy nem lehet enni a candida diéta során.
2017. jún. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tiltja. Tojást lehet enni
2017. dec. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!