Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 180 centihez 67 kiló nagyon...

180 centihez 67 kiló nagyon kevés egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Próbálok hízni, annyi szénhidrátot eszek, mégse jön fel semmi rám. Mozgást is lecsökkentettem és semmi..ilyenkor mit lehet csinálni? Talán a sok stressz okozza?
2016. okt. 16. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Genetika... testepites temakorben korul neznek a helyedben. Am nem veszesen keves.
2016. okt. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A testépítés segíthet,főleg a megfelelő étrenddel együtt.Ha elmész egy edzőterembe ott az edző elmondja azt is,hogyan étkezz ahhoz,hogy növeld az izmaidat és ne a hájat. Nem szabad szénhidrátot habzsolni,mert az cukorbetegséghez vezet. Lehet,hogy a neten is találsz olyan oldalakat,ahol hízlaló diétákat írnak.
2016. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18 évesen érettségikor én is ennyi voltam. Most 32 évesen meg 90 kiló. Nem csináltam semmit, csak elkezdtem dolgozni és rendszeresen főtt ételt ebédelni.
2016. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

En 181/58.5 voltam,kb anorexias eset..Most meg 78.5 15 honappal kesobb..Nem szenhidratot kell enni hanem rendes etrendet csinalni es elkezdeni kondizni..Olvasd el a Sarga Kapszulat,akkor tisztaban leszel a dolgokkal.

Allj neki enni napi 4-5-6x..Nem szalonnat meg zsiroskenyeret:)

Feherje 2 tskg Zsir 1 tskg Szenhidrat ha nehezen hizol 5-6 tskg (habar nekem 6-7 korul szokott lenni)


A stressz az fa@szsag.Attol,hogy lecsokkented a mozgast es eszel mint a franc (foleg ha hulyesegeket),akkor bezsirosodsz mint a diszno.

2016. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kondira nem tudok időt keríteni munka és tanulás mellett. Otthon tudnék csak fekvőtámaszozni az elég lehet?
2016. okt. 16. 19:56
 6/12 anonim ***** válasza:

Levélnehezéknek elmegy, szóval igen, elég kevés.

Fogadd meg a 4-es tanácsait!

2016. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Otthon is lehet kondizni,de ennek is megvannak a szabályai. Fekvőtámasz kevés. Kérdezz utána ehhez értő emberektől !
2016. okt. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Figyelj:D

Ha Te jobb testet akarsz,akkor fogod magad es elmessz terembe.

Amig nincs egy fel ev tapasztalatod (es igen mindenkepp kell valaki aki eleinte segit,mert a marhasagot hiaba csinalod fel even at)

A kajat tedd rendbe!

Fekvotamasz semmire sem eleg,ez annal sokkal komplexebb..Ha otthon akarsz edzeni oda nem eleg 2 db 6kg felkezes.:)

Ha otthon lehetne edzeni ugy,hogy megerje megvenni a sulyokat,akkor hidd el nagyresze otthon edzene..

2016. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az elejen ugy is jon fel lazan rad,mert az elso fel ev mindig a leggyorsabb.Utanna egy honapban max 1kg izom naturalban.En az elott napi 1-2x ettem valami keveset,egy kiflit meg valami szalmakrumplit meg egy fal tabla csokit...Mert nem kellett,sosem voltam ehes..

Heti 2x nem eleg elmenni terembe,akkor szerinted otthon fekvotamasztol menni fog?

Ha akarsz irj privatot,mert segitek..

De mondom,ha nincs rengeteg penzed amit kidobsz sulyokra,hogy otthon tudj edzeni,akkor folosleges.

2016. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Neked láthatóan kevés, eddz és tömegelj. Csak mert nem jön zsír, mert az a fajta vagy, izomnak még jönnie kell.


De van, aki boldog ilyen számokkal. Sokan jóval kevesebbet nyomnak ilyen magassághoz, na az már baj.

A párommal szoktam példálózni, harmincas könnyű fizikai munkás férfi, s azért van egyéb aktivitás is az életében, 176 centi, 65 kilósan már fogynia kell, mert pocakosodik (hasra hízó fajta). 63 kilósan néz ki jól. S jóval több izma van, mint ifjan, no persze, most se sok. Ő nem akar izmosodni s joga van hozzá, bár hosszútávon szerintem nem árt, ha az ember elkezd gyúrni, különben eléggé izomtalan lesz 80 évesen s akkor még hol az élet vége? Az egészség miatt sem árt, más előnyei is vannak, nem sorolom (én kifejezetten edzéspárti vagyok, úgyhogy edzek).


A stressz probléma lehet, igen. A tömegeléshez jó étrend, megfelelő edzés és megfelelő pihenés is kell. Stressz, kevés alvás, ezek komolyan akadályozhatják a fejlődést.

2016. okt. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!