Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Éhes vagyok, de nincs étvágyam...

Éhes vagyok, de nincs étvágyam. Mi ez?

Figyelt kérdés
Vannak napok amikor egyszerűen nincs kedvem enni, vagyis inkább akármire gondolok hányingerem van tőle, de közben meg érzem hogy enni kéne, mert már remegek annyira leesett a vércukrom. Ilyenkor eszem egy kis kekszet, a remegés elmúlik, és egy darabig megint bírom, de enni továbbra sem kívánok semmit. Beteg nem vagyok, súlyproblémáim sincsenek, de nem értem mitől lehet ez. Valaki hasonló cipőben járt-e?

2016. okt. 27. 13:44
 1/1 anonim válasza:
én kissebb koromban tapasztltam ezt,mintha a gyomrom nem készült volna fel a táplálék befogadására,gyanakszom valahogy nem indult meg talán valamilyen enzimek előtermelődése vagy hasonló. egyébként is szegényesen van felkészítve a belső berendezésem,nem tudom megemészteni a zsírosat(szagát se bírom) a tejet se igazán. Nem csináltam belőle ügyet, főleg reggel jelentkezett,mart az éhség,de éreztem ha valamit letuszkolnék,rosszabbul járnék,nem kívántam semmit. ilyenkor ami jólesett fura de a 100%os narancslé, a csemegeuborka,néha kígyóuborka,és ezután kis idővel beindult az éhségérzet többi része is. Nem tudom nálad ilyesmi-e,vagy milyen érzetek társulnak meg hozzá,én ezt az előételezést csináltam,egész kisiskolás korom óta azóta kevésbé jellemző. Biztos van valami ilyen vonzata,h enzimek,emésztőnedvek kiválasztása,vagy hasonló.
2016. okt. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!