Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehet úgy hízni, hogy...

Hogyan lehet úgy hízni, hogy az egészségem ne lássa kárát?

Figyelt kérdés
20 éves férfi vagyok, 176cm magas, és 55kg-ot mutat a mérleg évek óta. Sajnos rendkívül zavar, hogy képtelen vagyok arra, hogy felszedjek egy pár kilót. Természetesen voltam orvosnál, semmilyen betegségem nincs, egyedül a nagymértékű tejtermékfogyasztás árt nekem (bántja a gyomrom és az epém). Ülő munkát végzek, de nem mozgásszegény az életmódom, sokat sétálok, heti 1-2 alkalommal biciklizek és focizok is. Alkoholt és dohánytermékeket elvétve, heti 1-2 alkalommal fogyasztok csak. Hogyan tudnék úgy hízni egy pár kilót, hogy az egészségem ne lássa kárát? Szimplán csak egyek többet azokból az ételekből amiket szeretek, és iktassak be egy kis nassolást is? Vagy lehetséges, hogy a vérvétel és egy általános orvosi vizsgálat nem elegendő ahhoz, hogy biztos lehessek benne, hogy nincs valamilyen betegségem?

2016. okt. 29. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend és súlyzós edzés, a testépítés rovatban segítenek

Emellett hàziorvostól kérj endokronológiára beutalót!

2016. okt. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!