Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha lassan már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha lassan már az egészségem látja kárát, annyira vágyom a szerelemre?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Még nem volt barátom. de szinte minidg belehabarodok vkibe. De már annyira, h a csalodás miatt, 3 kg-t fogyok, ideges vagyok, sírok. Ilyenkor csak hibáztatni tudom magam minden hülyeség miatt.

Már néha azt érzem , megőrölök. Aztán 2-3 hónap alatt kiheverem. És ha jön egy másik fiú, aki tetszik, újból jobban leszek. de vele sem történik semmi és mindig úgyanaz. Nem kellek senkinek??

Vagy most mivan??? iszonyatosan szükségem lenne vkire, aki meghallgat, szeretget, akinek fontos vagyok és persze úgyanezek vissza fele is.

Már annyi féleképp próbálkoztam:

volt, h felvettem msn-re

volt, h viccelődve, poénosan közelítettem

de soha semmi.

Van olyan srác, akinek bejövök, de nekik csak arra kellenék. Most akkor mit tegyek??

Néha már örültnek érzem magam. Most is van egy fiú, igazából még nem is láttam, de már most belebolondulnék, ha vmi baja lenne. És annyira csak ő jár az eszembe...

Nem bírom sokáig, kérlek segítsetek!!!


2009. nov. 14. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
És akkor én mit mondjak? Nekem meg csak te kellessz, de észre sem veszel. Már majd beleőrülök a hiányodba!
2009. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha még nem is láttad akkor hogyan tudtál bele szeretni? az szöveg amit leír msn-en nem biztos, hogy a te zsáneredet takarja. ilyenkor légy kicsit reális és kérj minél előbb képet róla. aztán ha az alapján bejön tereld a beszélgetést a találkozás felé. nem kell görcsösen akarni, mert akkor megijeszted és inkább vissza vonulót fúj még mielőtt jobban megismernétek egymást.
2009. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek: :) kb*szottul egy sz*r világban élünk

Másodiknak: ez a srác nem msn-en keresztül tetszett meg, nem szoktam msn-en idegenekkel ismerkedni, csak ha vki ismerős tetszik akkor. Ez a srác, képről és a róla mondott sok -sok jó miatt tetszett meg.

2009. nov. 14. 21:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Három kiló??? Tudod mennyit fogytam én a lány miatt, akit szeretek/szerettem? 11 kilót!! Pedig nem vagyok/voltam túlsúlyos... Szóval hidd el, nem csak Te vagy így ezzel. Pedig én 22 éves fickó vagyok...
2009. nov. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az a baj , hogy ha ennyire görcsösen akar vki szerelmes lenni, akkor abbol semmi jó nem sülhet ki. viszont ha nemvolt még része benne, és hiányzik neki akkor meg nem tudja nyugodt szemmel nézni ahogy elmegy az élete. persze lehet ismerkedni stb, de amikor ennyire hiányzik vkinek a szerelem akkor mindenkiben rögtön a potenciális jelöltet fogja keresni, ismerős a szitu :( de valahogy mégis az lenne a megoldás hogy nem arra gondolni hogy belészeress, hanem lazán ismerkedni... de tom hogy ez nehéz, csak mégis...
2009. nov. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!