Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Omega-3 kapszulában műanyag?

Omega-3 kapszulában műanyag?

Figyelt kérdés
Elképzelhető, hogy ez alapján esetleg(hatása rész alatt nézzétek): [link]

2016. nov. 8. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Maga a kapszulahéj is műanyag, nem? A benne lévő halolajban is lehet, miért ne. De komolyan, most ezen parázol? Tudod, mennyi műanyagot eszünk/iszunk/kenünk magunkra nap mint nap?

Ettől még az omega 3 fontos tápanyag. (A szemétsziget létezése pedig engem is elszomorít.)

2016. nov. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igyekszem odafigyelni mindenre, étkezésben is, és hogy mit kenek magamra abban is. Pl olyan tusfürdőket vagy krémeket használok amiket kisbabáknak csináltak. Ezekben van biztosan a legkevesebb rossz. Visszatérve a kapszulára ezek az összetevői: halolaj, nedvesítőszer (glicerin), víz, antioxidáns (dl-alfa-tokoferol).

Nem hiszem, hogy műanyag lenne benne. Lágyzselatin a kapszula.


[link]

2016. nov. 10. 01:36
 3/4 anonim ***** válasza:

"olyan tusfürdőket vagy krémeket használok amiket kisbabáknak csináltak. Ezekben van biztosan a legkevesebb rossz."

Bocsi, nem kötekedni akarok, de pont egyes babatermékekben (Johnson's, Baba) olyan káros összetevőket lehet találni, hogy ihaj. Jobban jársz, ha bioboltban keresel kozmetikumokat, de alaposan meg kell ott is nézni az összetevőket. Én még ezeket is minimalizáltam (tusfürdő, sampon, más nem), testápoló, arckrém helyett pl. csak natúr olajokat használok.

Halolajból pedig olyat szedünk, ami nem kapszulás, hanem üveges. De még így sem lehet mindig minden káros anyagot elkerülni, ezen a szennyezett bolygón, ez van...

2016. nov. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Üvegeset szedek, de értem miket írsz. Olyanokat nem használok amiket írtál, Babylove sher gut matricával ellátottakat szoktam, illat és minden mentes az összetevői nincsenek allergének, de csak a sher gut-os ilyen. Bio-t párat próbáltam, rohadt drágák sajnos, ebből pedig 1300 Ft 1 liter.
2016. nov. 13. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!