Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a velemenyetek arrol, hogy...

Mi a velemenyetek arrol, hogy egy 14-15 eves lany szerelmi banat miatt anorexias lesz es 20 kilot lefogy?

Figyelt kérdés

2016. nov. 26. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
14-15 évesen szerelmi bánat miatt??? Rossz vicc.
2016. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon nyomorúságos, sajnálom. Jobb lenne ha akkor játszana felnőttesdit amikor készen áll arra is, hogy nem biztos, hogy örökké tartanak a dolgok. De hát manapság már... miután 12 éves lánykák szoktak érdeklődni, hogy a barátja így meg úgy én nem is mondok semmit. Örülök, hogy nekem nincs ilyen "bajom".
2016. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

#1: Csak úgy mondom: egy 15 évesnek is bizony vannak érzései. Néha sokkal erősebbek, mint egy felnőttnek. Persze, tudom, te 15 évesen még babáztál, az érzéseid meg 18 éves korodban, egyik napról a másikra alakultak ki a semmiből...


Csalódások mindenkit érnek. A baj az, ha ezt az ember nem tudja egészséges módon feldolgozni.

2016. nov. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

"Jobb lenne ha akkor játszana felnőttesdit amikor készen áll arra is, hogy nem biztos, hogy örökké tartanak a dolgok."


Erre akkor fog készen állni, ha az élet megtanítja rá, az pedig sajnos csalódások útján megy, akárhány éves. Bírom az ilyen embereket, akik szerint a fiatalokat a széltől is óvni kell, a tapasztalat pedig majd varázsütésre jelenik meg a fejében a 18. születésnapján :D

2016. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4%
Nem, de egy 14-15 éves lánynak még ne a pasizás legyen a legnagyobb gondja az életben...
2016. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

#4


Így van, az élet megtanít, DE az élet csak akkor tud tanítani, hogyha az ember korban, értelemben és érzelmi intelligenciában is ott van, ha ez a három nem egyszerre párosul (magyarán túl fiatal) akkor dumálhatsz itt nekem tapasztalatról, hiszen a kérdésben is világosan ott van, hogy 20 kilót lefogy, anorexiás lesz.

Akkor ha olyan okos vagy elmagyaráznád, hogy ez így normális-e ? Mert szerintem rohadtul nem az. Inkább pont, hogy világosan látszik, hogy rohadtul nem való neki a pasizás ennyi idősen. És ha már a 18 as számmal jössz, ez szerintem is egy világra szóló baromság, de hahó senki nem mondta itt, hogy 18, lehet még 20 évesen se lesz kész semmire.

2016. nov. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nyalifalánk válasza:
100%
És arra senki nem gondolt h az érzelmileg egyébként is labilis,14-15 éves lány életében először érezte magát fontosnak és tudott kötődni igazán különleges módon valakihez? Mi van ha nem a pasizáson járt az esze,hanem csak barátkozni akart és végül több mint barátság lett a dologból? Én nagyon sajnálom őt és szurkolok neki h sikerüljön talpra állnia. :)
2016. nov. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hat egy 15 eves legyen szerelmes de anorexias ne. En nem tudom mi van veletek de jo hamar kezditek (nem bantasbol mondom ). Hulyeseget ne csinalj csak magadnak artasz es a csaladodnak erre meg nem gondoltal ?
2017. jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy egy szerelmi bánatnak nem kell feltétlenül nagyon rossznak lennie. Engem csak kicsit viselnek meg a szerelmi bánatok. Azt kell megtanulnia, hogy ne viselje meg őt se annyira 23 /F
2017. febr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23%
Addig dugnám amíg meg nem jön az esze:D
2017. febr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!