Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi baja lehet annak az emberne...

Mi baja lehet annak az embernek aki nem hízik semmitől és nincs étvágya?

Figyelt kérdés
Alig eszek valamit, naponta 2-3szor eszek, többször nem vagyok éhes, ha nem vagyok éhes akkor pedig nem akarom erőltetni az evést mert nem esik jól, hízni szeretnék, volt hogy minden nap 5-6szor is ettem 2 héten át, de egy kilót sem híztam, nem értem, mi lehet a bajom?:S
2010. ápr. 30. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

hacsak a kérdést olvasom, aztírnám h rákos....de te nemhinném h rákos lennél.

amúgy aki hirtelen elhatározsából elkezd keveset enni, az hozzá tud szokni egy idő után, és akkormár egyszerűen nemis éhes többet.

de ez még sokmás mindentől is függhet

2010. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pajzsmirigy probléma is lehet
2010. ápr. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kolléganőm is így van ezzel, több vizsgálaton is volt, és valóban pajzsmirigy problémája van. Érdemes kivizsgáltatni.
2010. ápr. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

b+ ekkora hülyéket, beírja hogy rákos :D


Valaki nem eszik és nincs étvágya, biztos hogy nem rákos, max időskorba, de nem hinném hogy olyan öreg lennél... Ezer meg ezer oka lehet, biztos, hogy nem testi baj. Ilyen a genetikád és kész. Étvágyra próbáld meg a Béres cseppet.

2010. máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!