Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok hízni SEMMITŐL SE,...

Nem tudok hízni SEMMITŐL SE, nagyon sovány vagyok! Tipp? :' (

Figyelt kérdés
Sörélesztő SEMMIT se csinált, hiába eszek sokat, SEMMI... B-komplextől is SEMMI, 17 évesen 55 kiló vagyok, 181 cm. Nem olyan válaszokat várok, hogy sok kenyér, csoki, édesség, cukor, mert azokból eszek én bőven, és semmi.... :( Csont és bőr vagyok! Mitől van ez??? Mit lehetne tenni ellene? Pajzsmirigy? :S
2011. júl. 4. 19:42
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
És ha a sportot ajánlanátok, mit ajánlotok?
2011. júl. 4. 19:44
 2/17 A kérdező kommentje:
Orvosnak említettem (sima helyi gyerekorvos), elővette a 200 éve nyomtatott táblázatát, és megállapította, hogy az teljesen normális... Érdekes, kár hogy nem a szemét használja, mert csak rám kell nézni, elmegy minden ember kedve :S
2011. júl. 4. 19:45
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


nem tudom, hogy jó-e valamire, meg hogy használ-e. pár napja olvastam díványon, remélem segít :)

2011. júl. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 TOMAtm ***** válasza:
66%

1 : egyél olyan dolgokat amik javítanak a bélflórádon.probiotikumok,élőflórás yoghurtok.ha nincs ami segítené a tápanyagok felszívódását nem fogsz hízni.

2 : egyél keveset többször.ez segít az inzulinszintedet állandó v közel állandó szinten tartani.az inzulin a tápanyagok beépülésének okozója.

3 : ne egyél szemét kaját.műzli ideális reggeli(még a teszkós is tökéletes) 20 dkg reggelente.a gyümölcsök sok vizet és cukrot tartalmaznak,vitamint azonban kevésbé és fehérjét sem,gyümölcsöt kizárólag valamilyen hús,hal után egyél.

4 : légy pozitív!!!a negatív hozzáállás egyenlő a bukással.a hormonok termelődése egyenesen arányos a sikerrel vagy kudarcal.ha eleve 'vesztesként' állsz neki valaminek,akkor veszítesz is fogsz.állj a tükör elé,mond h szép vagyok,jól nézek ki és gondold is úgy,meglásd működik!

5 :valamilyen könnyebb sport esetleg segíthet.de ne a kalóriaégető rubint rékára gondolj vagy egy 2 órás bicajtúrára.úszás pl nagyon jó.megdolgoztat és fejleszti az izomzatod is.

6 :esetleg vehetnél valamilyen táplálékkiegészítőt.

2011. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, bár az elöbbi cikk nem írt konkrét példákat, h miket együnk
2011. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi, főleg a második válaszolónak, hogy így kifejtetted!!!
2011. júl. 4. 20:03
 7/17 anonim ***** válasza:
65%

Én is az úszást javasolnám első körben.

Az oké hogy sokat eszel de a rendszerre is figyelsz? Legalább 2 óránként kéne enned.

Az is lehet hogy extrém gyors az anyagcseréd. Ez esetben doki (de valami normálisabb)

nem stresszelsz túl sokat úgy általában?

2011. júl. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
az az mit sportoljon, aki utál úszni, meg amgát a vizet is utálja?
2011. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát elég sokat szokok stresszelni.... Előző válaszolónak válaszolnátok? Hogy ha úszásra nincs lehetősége valakinek, akkor mit?
2011. júl. 4. 20:41
 10/17 anonim ***** válasza:
en rosszabbul allok :P 184cm 56kg-val es mar jo par eve igy vagyok vele ,hogy semmitol sem hizok. Nem tom mit lehetne tenni ellene.
2011. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!