Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez mitol lehet, nem forditva...

Ez mitol lehet, nem forditva lenne a normalis?

Figyelt kérdés

Miert van az, hogy minel kevesebbet eszem, annal jobban tudok koncentralni, es gyakorlatilag sokkal kiegyensulyozottabbnak erzem magam?


Igaz van amikor leesik az energiaszintem, foleg, hogy van amikor felevig vagy akar evig is tartom ezt, aztan novelem par szaz kaloriaval es mar ugy erzem, mintha egy eltunyult diszno lennek. Most a kulalak egy dolog, hogy ugy se latom magam kelloen vekonynak stb, de a kozerzet egy masik. Altalaban a kozerzetem is jobb,boldogabb vagyok, de persze sokszor van az is, hogy elgyengulok, keves az energiam stb. Mert kb 1000 kaloriaval vagy az alatt elvagyok. Tudom, hogy nem a legegeszsegesebb 56kg vagyok es 167 cm, de mivel sokat sportolok meg kevesebbnek neznek.


Azt se mondhatnam, hogy hozza kell szokni a normalis eveshez, mert regen mindig alacsony volt az energiaszintem, mikor ugy ettem, mint mindenki mas, es ha fel evig eszek ugy,hizni nem nagyon hizok, viszont total tespedtnek erzem magam es megint nem szokom hozza. Eleg sokszor van folyasom is, orvos azt mondta emiatt jo, hogy keves szenhidratot eszem. Lehet koze van ehhez? Amint normalisan etkezem megint minden bajom lesz, surun leszek beteg meg a folyas. Vagy valami etelallergia? Vagy immunrendszerrel gond?


2016. dec. 1. 08:42
 1/3 A kérdező kommentje:
27 eves no vagyok,az kimaradt.
2016. dec. 1. 08:43
 2/3 anonim ***** válasza:

Bizonyára nem megfelelően eszel. Írod is, hogy az orvos azt mondta, jó, hogy kevés szénhidrátot eszel... A szénhidrát pedig képes alacsony energiaszintet okozni egyesekben. Van, akiknek fordítva, persze, de engem is lenyom, rontja a közérzetemet, ráadásul éhessé tesz... Ezért eszem normálisan, de kevés szénhidrátot.

Más ételekkel is lehet gond, persze, annyi mindenre lehet allergiás az ember s ha orvosilag nem is, bekavarhat. De a szénhidrát igen jó jelölt. A tipikus étrendekben rengeteg szénhidrát van s ez egy csak kevés szénhidráttal jól működő embernél rosszul jön ki...

2016. dec. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A közérzet egyébként lehet lelki is, persze. Ha kövérnek érzed magad, akkor feldobhat, ha épp keveset eszel, de a normálisabb evés ténylegesen járhat fizikailag kis tunyasággal, az ember teleeszi magát és emészt, mindenki ismeri, azt hiszem. Még jó étrenden is képes kicsit lassítani, ha sokat ettem, bár kevés szénhidráttal ez jóval visszafogottabb.
2016. dec. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!