Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek normális ez a súly?

Szerintetek normális ez a súly?

Figyelt kérdés
A 148cm-hez 35kg. Ez átlagos súly?
2016. dec. 8. 07:25
 1/8 anonim ***** válasza:
2016. dec. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval 39 kilónak kellene lennem?
2016. dec. 8. 09:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy? Amúgy egy kis hízás nem ártana de még nem vagy kórosan sovány.
2016. dec. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lany. Nyaron 30kg voltam, csak az orvosom ezert korhazba kuldott. Nemregen johettem haza. Ezert kerdezem hogy most mar normalis vagyok-e
2016. dec. 8. 16:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 152 cm-hez vagyok 35 kiló. Nem tudom mi áll neked emögött, de nekem pajzsmirigy túlműködésem van, ezért nem tudok hízni.

17/L

2016. dec. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, a 39 kg MINIMUM lenne. Egyel normalisan, amennyit csak kivansz, de attol fuggetlenul, hogy hiznod kell, nem artana odafigyelni, hogy egeszsegesen egyel. Teljes kiörlesu gabonak, sovany husok, halak, tojas, oliva/repceolaj, mertekkel olajos magvak, rengeteg zöldseg es gyumölcs. Sovanyabb tejtermekek nyugodtan mehetnek ,pl. light joghurt, kefir, turo. Ha felszedtel egy 5 kg-t, utana feltetlen kezdj el sportolni, ha meg nem tetted. ;) Sok sikert!
2016. dec. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eddig is egészségesen ettem, csakhogy ez tartja súlyomat. Mondjuk sokan azt mondták, hogy én így vagyok jó, meg normális vagyok, nem kell sehova se híznom. Szóval most nem tudom hogy most melyik az igaz..
2016. dec. 13. 09:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Hat vegul is, ha normalisan muködik a tested, nincsenek egeszsegugyi problemaid, hianybetegseged, es genetikailag ilyen vekony vagy, akkor tarthatod. Az a lenyeg, hogy jol erezd magad.
2016. dec. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!