Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normalis ez? 45kilo 15evesen?...

Normalis ez? 45kilo 15evesen? (Lany)

Figyelt kérdés

50-51kilo voltam 2hettel ezelott ,most beteg vagyok es nincs nagy etvagyam de egyebkent egy nap kb 5szor eszem mert "szeretek enni".

Viszont a hizassal korabban is voltak gondok, hamar fogyok le ,viszont eleg nehezen hizok:s (160cm vagyok) normalis ez?



2015. febr. 17. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

160 centihez normális az 50 kiló, a 45 már kicsit kevés.


5-ször eszel egy nap, de mekkora adagokat? Könnyen túl lehet értékelni a beviteledet, ha sokszor eszel, de kis adagokat és kalóriaszegény ételekből.

2015. febr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vészes ez.

Betegségkor meg természetes, hogy fogy az ember.

Az meg, hogy nem hízol könnyen, egyszerűen ilyen vagy. Genetika.

2015. febr. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

159 cm vagyok és 46 kiló és nem érzem kevésnek. Az meg, hogy betegség alatt fogytál, teljesen normális.

17/L

2015. febr. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

163 cm-el 48 kg. voltam még 19 évesen is.

Betegségnél a legtöbb embernek könnyen mennek le a kilók.

Ha tudsz egyél többször egy nap gyümölcsöt, vagy simán gyümölcscukor pasztillát amíg a kívánt súlyhoz nem érsz. A gyümölcscukor lassan szívódik fel, ezért nem járul hozzá a cukorbetegség kialakulásához mint a finomított cukros cukorkák.

2015. febr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!