Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Multi Pro Plus (Scitec Nutriti...

Multi Pro Plus (Scitec Nutrition) vagy ALL-IN-ONE Green Multivitamin (Pharmekal)? Esetleg más?

Figyelt kérdés

Elsősorban: számomra nagyon fontos az egészséges élet, ezért a lehető legnagyobb odafigyeléssel válogatom össze azokat az ételek/termékeket, melyek elfogyasztok/használok. Egy hatalmas célkitűzés van előttem, ami a fogyást illeti.


A feltett kérdésben szereplő termékekben a bizonytalanságom oka:


Mindkét multivitamin összetételét alaposan megvizsgálva arra jutottam, hogy bizony tartalmaznak olyan vitaminokat, amelyek szintetikusak. Legfőképpen a 'természetes" dolgokat részesítem előnyben, így kicsit viszolygok attól, hogy ezeket a bogyókat bekapdosva a szervezetembe juttassam őket.


A fogyókúrám alatt - ahogyan ez természetes - szükség van arra, hogy multivitamint szedjek, hiszen ez - mint tudjuk - nélkülözhetetlen. Viszont félelmeim vannak ezekkel a "csodaszerekkel" kapcsolatban, a már említett okok miatt. A neten és a vélemények között keresgélve, sok helyen a Sciteces multikat olvasom, s legfőképpen a Multi Pro vagy a Daily One kerül elő említésképpen. Mint ahogy az elején említettem, személy szerint a természetes összetételű dolgokért rajongok elsősorban, így találtam rá az ALL-IN-ONE Grenn Multivitaminra - de itt sem tökéletes minden.


A legfőbb kérdésem tehát:

-Aki használta már (esetleg) mindkét terméket, vagy éppenséggel csak az egyiket, az mit tapasztalt (milyen volt a kifejtett hatása (pozitív vagy negatív irányba))?

-Véleményetek szerint (valamivel lehetőleg alátámasztva) van mitől félnem az így bevitt szintetikus vitaminoktól a jövőre nézve az egészségem szempontjából?


Előre köszönöm a segítséget! :)



2016. dec. 30. 01:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!