Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Reggelire megettem 2 darab...

Reggelire megettem 2 darab tojást (rántotta), egy darab extrudált bio kenyérrel, ebédre 3 darab tojást (rántotta ismét csak) 2 darab extrudált bio kenyérrel. A számolások alapján eddig 431 kcal-t vittem ma be. Ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Diétán vagyok, és mindennap estefele felüléseket végzek, valamint a kondigépen súlyt emelek.

Az nem baj, ha diéta alatt kávét is fogyasztok? Természetesen cukor nélkül.


2017. jan. 14. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó ötlet. Egyrészt baromi kevés kalóriát eszel, így a szervezeted raktár üzemmódba fog kapcsolni és lelassul az anyagcseréd, így a végén egy pohár víztől is hízni fogsz, az izmaid pedig szépen le fognak épülni.

Másrészt ezzel az egyoldalú táplálkozással a fogaidnak és a hajadnak is búcsút inthetsz.

A felülés és a súlyemelés pedig nem éppen fogyókúrás mozgásforma.

2017. jan. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem diéta, hanem agyatlan éhezés, a felüléseidet meg kenheted a hajadra, annyit ér, rosszabb esetben a derekadat is szétcseszed....
2017. jan. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor mégis mit csináljak, hogy fogyjak? Napi 1000kcal-nál nem fogok többet enni, akármit mondanak. Sok helyen olvastam, hogy a felülés jó módszer a 'pocak' eltüntetéséhez.
2017. jan. 14. 14:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Tornázz!!! A sima felülés mondom, hogy szétvágja a derekad, fogd már fel. A hasprés ér valamit, ellenben NORMÁLISAN is étkezni kell mellé. Csirkemell, hal, rizs, zöldségek naponta többször, minimális szénhidrát, semmi cukor, a lehető legkevesebb zsír és mozgás-mozgás-mozgás.

Tele az internet tornagyakorlatokkal, amik az egész testedet mezmozgatják, egész biztos nem csak a hasad zsír, a akalóriaszámlálással meg csak felcseszed magad. Ha normális ételeket eszel és mozogsz aktívan, lemennek a kilók.

2017. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A hasprést épp most csináltam, utána néztem ,hogy hogyan kell helyesen csinálni.
2017. jan. 14. 15:01
 6/6 anonim válasza:

Menny konditerembe,ott nem csak lefogysz de formás is e

leszel. És nem kell izmosra gyúrni csak addig amíg jónak látod

2017. jan. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!