Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megettem egy fél lábasnyi...

Megettem egy fél lábasnyi meggylevest, és még mindig éhes vagyok! Normális? Lehet köze a pajzsmirigyhez?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 23. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs köze hozzá, csak a változó időjáráshoz :D Azért eszik ilyenkor mindenki többet, mert egyszer hideg van, máskor pedig meleg. :)
2016. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egész nap zabálnék.. Pedig kifejezetten pocsék az étvágyam általában. A pajzsmirigyemmel semmi gond. :)
2016. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2016. ápr. 23. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Fél lábasnyi meggyleves nem hangzik soknak (bár elkészítési módtól és lábastól függ (ha van benne fél liter tejszín, az más, mintha kicsi a lábas és jóformán csak meggy és víz van benne), viszont cukor, én jó eséllyel éhes lennék tőle akkor is, ha előtte jóllakott voltam.


Plusz mi van, ha előtte edzettél egy csomót vagy rég ettél vagy évek óta képtelen vagy elverni az éhed 1300 kcal alatt (ez rám elég sokáig igaz volt)?


Csak emiatt nekem eszembe se jutna a pajzsmirigy.

2016. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát egy nagy lábasnyi volt, szóval elfér benne kb 10-15 rendes tányér leves. Nem cukorral, hanem folyékony édesítőszerrel volt(+amennyi cukor a meggybefőttben van(bolti)). És előtte mondjuk tényleg jól kifáradtam, leúsztam a szokásos 2 órát:), azért gondoltam a pajzsmirigyre, mert most voltam dokinál, és azt mondta, hogy meg van dagadva, és elküldött ultrahangra.
2016. ápr. 24. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!