Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon sovány vagyok? 13...

Nagyon sovány vagyok? 13 évesen 160-65 centivel 39-40 kiló nagyon kevés?

Figyelt kérdés

Szüleim,barátaim szerint igen,de én jól érzem magam.Nem vagyok csontos,inkább vékonyan izmos,minden nap órákat sétálok,futok,tehát gyenge sem vagyok.Enni szerintem nem eszem nagyon keveset,de túl sokat sem.

[link= [link] jobboldali csajra hasonlítok.[/link]


Sértő kommenteket nem kérek!



2017. jan. 22. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
na az anorexia így kezdődik..
2017. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint is vékony vagy, de majd lehet hizni fogsz a késõbbiekben.Orvos látott már?
2017. jan. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"sétálok,futok" ettől 0kg izom jön fel

súlyzózz

2017. jan. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sovány vagy.

Kép alapján is és a számok alapján is.

Főleg, ha 165 cm vagy. 160-hoz annyira nagyon nem rossz, lehet, hogy ilyen alkat vagy. De 165-höz iszonyat kevés ez a súly még vékony alkat esetén is.

2017. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem abban az esetben, ha nem fogyókúrázol/számolod a kalóriákat vagy gondolod azt, hogy most ezt hiába kívánom, nem eszem meg, nehogy több kilógramm legyek, akkor egészségügyi szempontból nem gond, ha nem fogysz. Egészségesebb lenne, ha híznál kicsit, mert nagyon az alsó határon vagy, és ha jön egy hosszabb (1 hetes) betegség, akkor viszont tényleg nagyon-nagyon le fogsz fogyni.


Ami miatt valószínűleg később kellemetlenül fog érinteni, hogy nagyon kicsi lesz a melled, és nem lesz formás a feneked (akkor sem, ha gyúrsz rá, mert kell oda egy kis zsír is). Szóval, ha tudsz, akkor hízz egy kicsit, mert jobban fogsz tetszeni a fiúknak.


De azért nem kell, hogy neked is rémálmaid legyenek ettől, mint a barátnőmnek voltak, aki már évek óta annak örül, hogyha megdicséred, hogy hízott. :)

2017. jan. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok anorexiás,nem gondolkozom Azon,hogy mit egyek és mit ne,nem esem pánikba,ha valamiért 1 kilóval többet mutat a mérleg.

Egyszerűen csak magamnak jobban tetszek így.

Az meg nem igaz,hogy csak súlyzózással lehet izmosodni,összes osztálytársamnál jobban bírom a tesit,vádlim kétszer olyan vastag,mint a bokám,hasamon,fenekemen is érzem,hogy csak izom van rajta.

De ezt nem dicsekvésnek,vagy mit tudom én minek írom le,hanem azért,hogy tudjátok,nem teljesen úgy nézek ki,mint a képen a csaj,deszka se vagyok annyira,nincs kint minden csontom,stb.

2017. jan. 22. 13:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Vékony lehetsz, igen. Izmos tuti nem vagy, ez világos.természetes, ehhez még nem kell izmosnak lenni.


Ha szerinted a jobb oldalira hasonlítasz, akkor komoly testképzavarod van. Tuti vékony vagy, ilyen számokkal nem lehetsz más.


nemcsak súlyzózással lehet izmosodni, ez igaz. Sprinteléssel is lehet, de még kemény fizikai munkával is jön valamicske izom, de sima túrázással is, csak nem olyan sok. A súlyzózás hozza a legjobban a tömeget, ennyi. S persze oda, ahova edzel, sétával és futással ugyebár nehéz pl. fejlett karizmokat összehozni, de amúgyis inkább állóképességre mennek, a távfutók nem izmosak, csak a sprinterek (akik bizonyára azért edzenek máshogyan is). De mindegy, ennyi kilóba nem fér sem különösebb felesleg, sem rendes izomzat (rendes alatt azt értem, hogy több, mint ami a modern inaktív embernek alapból van).

2017. jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
akk csak ilyen a teastalkatod.. a lényeg h egyél rendesen és mozogj akkor nem lesz baj.
2017. jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!