Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyokurazok! Ti hogy szoktato...

Fogyokurazok! Ti hogy szoktatok vissza a normal etrendre a fogyokura utan? Mit lehet enni fogyokura utan?

Figyelt kérdés
Ugy ertem en kozel 6honapja fogyozok azaz nagyon keveset eszek, egy szendvics,reggelire gabonapehely tejjel es rengeteg gyumolcs. Egy heten egyszer azert eszek valami full egeszsegtelent (pizza,meki stb)vagy eppen csak egy sima ebedet mondjuk a hetvegen.De sikerult 8kg-ot leadnom igy es elegedett vagyok az alakommal (16/L). Mit tegyek hogy ez igy is maradjon? Mert visszaszedni nagyon nem szeretnem.Hogyan tudnam megtartani a mostani sulyomat (ami egyebkent 52-51kg)?
2017. febr. 9. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Kérlek, olvasd el és főleg a cikk elejét próbáld meg értelmezni...

2017. febr. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bár én életmódváltással akarok fogyni, a konkrét fogyókúra sem az,hogy nagyon keveset eszünk, ebben biztos vagyok. S főleg nem kell cukrokon élni, ahogy te teszed fogyókúrában, persze van, akinek az is működik (nincs sok bajom az ételeiddel, de fura, hogy nagyon kevés evés mellett kizárólag cukrokat sorolsz, egyszerűt és összetettet is).


Ha valamit egészségtelennek tartasz, talán nem kéne rendszeresen enni, bár tudom, milyen tud lenni az emberi psziché e téren... S azért nem naponta teszed, az is valami.


A súly megtartása egyszerű: ne egyél túl sokat.

Ha ez nehéz, akkor válts életmódot.

2017. febr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!