Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kóstolta már valaki a saját...

Kóstolta már valaki a saját székletét? (Vagy másét? ) Milyen íze van? Kizárólag emberire vagyok kíváncsi, kutyásak cicások, nyulasok kíméljenek, komoly válaszokat várok.

Figyelt kérdés

#kutya #széklet #Macska Nyuszi #Ember Kaja #Gasztronómia Kíváncsi Íz
2017. febr. 24. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én egy eléggé kalandvágyó ember vagyok már kb. a fülzsírtól kezdve mindent megkóstoltam ami emberi. Igen a saját bőrömet is ettem már meg.

A székletemet egyszer kóstoltam meg, többször nem szeretném. Az íze eléggé behatárolhatatlan, de inkább keserű. Lényegében az alapízek mindenféle harmónia nélkül, úgy, hogy a keserű kiemelkedik a többi közül.

2017. febr. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es, veled sem tudnék egy szobában aludni:D Reggelre lehet térdtől lefelé megzabálnál, puszta kalandvágyból.
2017. febr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Áh, ezeket csak azért kóstoltam meg, mert tudtam, hogy a sajátom, nem vagyok kannibál, meg amúgy is a szalonna finomabb. :D
2017. febr. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szar íze lehet.
2017. febr. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1-es köszi a korrekt választ :)

Azt hiszem, ha keserűt akarok enni, maradok a fülzsírnál :)

Ment a zöld

2017. febr. 24. 09:37
 6/6 Retkes Jóska válasza:
36%
Bear Grylls
2017. febr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!