Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tegnap ittam pálinkát éhgyomor...

Tegnap ittam pálinkát éhgyomorra és azóta néha szúr a gyomrom. Komoly lehet?

Figyelt kérdés
Igazából semmi extra, egy pohárral ittam, utána már szinte rögtön ettem is sokat és mintha elmúlt volna, ma egész nap semmi bajom nem volt, most kezdte el megint, ezért eszembe jutott és ezért írom ki ezt most.

2017. márc. 10. 23:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Juteszembe: Szedtem elég erős doxycin gyógyszert, mert nagyon sokat köhögök, fújok mellé ventolint, de szedek probiutikumot is. Lehet köze ezeknek a gyomorfájdalmamhoz? 10 napig kellett szednem a doxycint, ma hagytam abba. Probiutikumot szedjem tovább, vagy ne? Ventolint fújom tovább,mert mikor rámjön a sűrű, csillapíthatatlan köhögés, sokat segít.
2017. márc. 10. 23:45
 2/4 anonim ***** válasza:
A pálinka magában is kikezdheti az üres gyomrot, pláne ha még be is szedtél valamit. Egyél rendesen és szerintem el fog múlni. Ha több napig nem, akkor doki.
2017. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként a doxicyclin antibiotikum, nem kéne mellé alkoholt fogyasztani. Csak a későbbiekre nézve. Meg amúgy semmilyen gyógyszer mellé...
2017. márc. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már semmi bajom, elég erős gyógyszer volt, de már nem szedem :D
2017. márc. 16. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!