Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Almaecet szervezetre valóban...

Almaecet szervezetre valóban jó hatással van? Gyógyszert mennyire befolyásolja? Nem marja szét, hagyja felszívódni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az almaecet nagyon hasznos táplálék. Naponta 2x1 evőkanál vízben oldva elég belőle. Még a fogyásban is segít. Annak ellenére, hogy "ecet", mégis lugosít. Állítólag hosszabb használata során a mészlerakódásokat is feloldja. Semmit nem mar szét, ne aggódj!
2010. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na ennek örülök! én direkt fogyás miatt használom, és igen olvastam ezeket amiket írtál, csak tényleg attól féltem, hogy beveszem gyógyóm (foggátló) és az veszít (mondjuk másfél óra eltolódással veszem kb). de akkor köszi szépen, hogy írtál:)
2010. máj. 10. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem próbáltam, csak megvettem, aztán azóta ott áll. De ugyanazokat olvastam róla a neten, amerikai oldalakon is, mint az első válaszoló. Egyébként mire szedsz gyógyszert? Tudom magánügy, de én eléggé gyógyszerellenes vagyok, többnyire ártalmas vegyszereknek tartom őket, ezért kénytelen voltam megkérdezni. Nem mondom, hogy gyógyszert soha, semmire, de nem árt átgondolni, hogy tényleg kell-e, mert a legtöbbször többet árt.
2010. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

foggátló=fogamzásgátló.

én sem vagyok gyógyszerpárti, de ez elsősorban nem azért kellett, amire valóban használják...

2010. máj. 11. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!