Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tartsam a sulyomat? 15/l

Hogy tartsam a sulyomat? 15/l

Figyelt kérdés
168 cm-hez 54 kg-ra hiztam. Mar idealisnak erzem a sulyomat, meg szeretnem tartani, hogy ne hizzak tovabb, de ne is fogyjak le. A helyzet az, hogy nagyon szeretem az edessegeket (csokik, sutik, kekszek), minden nap kivanom, de ezek nagyon hizlalo etelek. Sportolni is szoktam, de nem tulzottan. Mar arra is gondoltam, hogy csökkentek a föetkezesek adagjaiban es akkor kiegeszithetem edesseggel, csak az a gond, hogy tudom, hogy akkor is szemetkajak, amiben nincs semmi hasznos tapanyag. :( De egyszeruen hiaba eszek föetkezesek között gyumölcsöt, ugy erzem az edesseget jobban kivanom. :D Köszi, ha valaki megosztja a tapasztalatat.

2017. ápr. 4. 07:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Az édességről leszokni nem nagy kunszt. Tudod, az a helyzet, hogy amilyen kaját szoktál enni, az annak az emésztéséhez szükséges bélflóra kerül túlsúlyba. És mivel ez a bélflóra van túlsúlyban, ez egyúttal azt is meghatározza, hogy mit kívánsz jobban. Nincs tehát egyéb dolog, mint három hétig hanyagolni az édességet, és ennek elteltével azt fogod tapasztalni, hogy a hátad közepére sem kívánod már.
2017. ápr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!