Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudom kideríteni milyen...

Hogy tudom kideríteni milyen ételekre vagyok allergiás, hol találok TB-s gasztroenterologiai szakrendelést Budapesten?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 11. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy tudom kideríteni milyen ételekre vagyok allergiás: nehéz kérdés, hosszú és drága vizsgálatok.

hol találok TB-s gasztroenterologiai szakrendelést Budapesten: minden kerületben van a szakrendelőben vagy a kórházban.

2017. ápr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
van, csak fizetős. nem tudom, hogy érdemes-e beleülni több tízezret, amikor nem is megbízhatóak az eredmények. ezért érdekelnének olyanok véleménye, akik kijárták már ezt az utat. egyelőre szétválasztó diétát csinálok, csak nem mindig ugyanúgy reagál a szervezetem az ételekre.
2017. ápr. 13. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Kierült mi volt a probléma, hova mentél el ezzel végül? Soha nem hittem valaha ilyen gondom lesz, de már kezd nagyon elegem lenni, nem tudom szinte semmihez se kötni mikor van normális székletem és mikor nem..

2020. júl. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!