Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek egy pár év múlva...

Szerintetek egy pár év múlva nem fogok nagyon rászokni a nasikra ennyi év kihagyás után? (félek hogy el fogok hízni)

Figyelt kérdés
Nincs szivem csokit venni magamnak. Masokhoz mikor elmegyek akkor eszek egy par falatot (amit nem en választottam)az egészségtelen nasikbol meg mikor bulit tartunk és kimarad kaja de miközben eszem nem olyan jó érzés. Most nyolcadikos vagyok és alsós koromban elég kis duci gyerek voltam és imádtam az ilyen kaját.

2017. ápr. 19. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez csak rajtad múlik. Minél kevesebb cukrot, finomított szénhidrátot eszel hosszabb távon, annál kevésbé kívánod, a szervezetednek nincs rá szüksége. De elég könnyen vissza lehet rá szokni.
2017. ápr. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!